VAJZAT KERKOJNE

  • VAJZAT KERKOJNE
  • Jam një grua, kërkoj një lidhje me një burrë serjoz pres sms, 0682995302
  • Jam Bajamja 27vjeçe jam nga Fieri, kërkoj një shok për qejf 0698989654.
  • Jam Nertila 24vj studente në greqi, dua njohje serjoze me një djalë 25 deri 30vj të jetë në gjendje ekonomike të më bëjë ofertën çdo muaj. Ndodhem për festat në Shqipëri fal. VOD. tpp0ama.
  • Jam i interesuar për një vajzë transexuale për më tepër amcm1xm1ax pres.
  • Jam Megi nga Tr 26 vj dua lidhje me një shok që më ndihmon nga ekonomija kot stop. 0682506041.
  • Jam Aida studioj në tiranë. Kërkoj aventura seksi. Di ta kënaq një mashkull.. sms uacap 0693955646.
  • Jam një vajzë kërkoj një njohje për një kohë të gjatë jo tallje nr 0699206274
  •  Jam mami Gerta 30 vjeçe nga Dr, shumë e bukur dhe e sinqertë. Kërkoj në këtë prag viti të ri, një mik top sekret, të jetë i sinqertë, serioz, korrekt, të reflektojë mirësi, mbi të gjitha të ketë një shpirtë human, që të më ndihmojë. Ju mirëpres tek ky nr 068tmfagjj.
  • Jam mami 40 vjeçe e mirë sexy dua lidhje sekrete me një babi për qef e ndihmë nuk dua mashtruesa 0676409867. Mami Ela
Facebook Comments
Loading...

9 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × three =