Vajzat kerkojne djem

 • VAJZAT KERKOJNE
 • Jam një gocë nga qiteti i Peshkopisë, jam 21 vjeçare e divorcume. Dëshiroj të gjej ndonjë shok si me rimbush telefonin sipas njeriut si do më bëjë për vete 069397704.
 • Jam JONA 24 vjeçe 0696271702
 • Prsh jam një mami nga Thumana, jam e martume por jo e lumtur. Dua një lidhje të fshehtë dhe të më ndihmojë nga ekonomija se jam zero. Më gjatë flasim ama të jetë i pjekur ai që ti bjerë nr tim KLB 0698241413.
 • Përshëndetje jam Ana 36 vjeçe shumë e regullt kërkoj një lidhje për martesë për të krijuar familje. Dua të jetë i rregullt në çdo drejtim i sinqertë punetor dhe jo mashtrues. Dua të jetojë në Tiranë dhe Durrës më dergoni sms 068 29 10 856 me respekt Ana jo tallje.
 • Jam një grua e divorcuar nga Tirana 46 vjeç. Kërkoj një burrë me afërsi moshe me banim në Tirane. Kam nevoje të më ndihmojë, ndaj të jetë njeri i zgjuar dhe i zoti për të përballuar jetën. Ju lutem vetëm telefonata serjoze se jam vërtet në hall. Telefon ose SMS në 0672781743 Faleminderit.
 • Jam Aida 26 vj.. seksi dhe qeflije.. kërkoj meshkuj për çaste erotike.. sms uacap 0693955646
 • Jam mami Klea nga TR 26 vj shumë e mirë dua i shok besnik që të më ndihmojë nga ekonomia kot stop. 0683240539.
 • Jam mami Keta 30vj e ndarë, nga vlora, punoj në Dhërmi plazh. Dua një lidhje të fshehtë. 0683040601. Dua të me ndihmoni dhe me ofertë.
 • Jam Jonida 25 vj jam nga TR për lidhje afatë gjatë me një mik që më ndihmon nga ekonomija kot stop 0682506041.
 • Hera e parë që shkruaj. Jam një djalë 35 vj kam një shoqen time që kërkon një lezbike të telefonojnë vetëm femra në këtë nr tlf 0697713373 stop meshkuj. E theksoj vetëm femra ok.
 • Përsh jam Xhulja nga tirana 25 vjeçe, jam vetëm për qef 698893063.

Facebook Comments
Loading...

12 COMMENTS

 1. Persh te gjith jam xhimi nga lushja 38vjc i dirvc para 5 viteve me nje djal mbi vete jam i interesuar per nje vajz te kete te njejten histori si une mosha 25 ///35 mundeshishte te jete na fshatrat stop qyteti nk me intereson kush e gjen veten ne kete sms le nr e tel 0685421201 ju lutem jo privat flm per respektin

 2. Wow, awesome blog format! How lengthy have you ever
  been blogging for? you made running a blog glance easy.
  The entire glance of your web site is wonderful,
  as neatly as the content material!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight − 8 =