Vajzat kërkojnë….

Jam mami Anisa nga Tirana, 27 vjeç. Kërkoj një lidhje të gjatë shumë secrete, me një mik që të më ndihmojë nga ekonomia. Jam me qera, 0682506041.

Ka ndonjë hamshor me rastin e festave ta bëjmë me shampanjë. Numri im: 0688256849 Ina.

Përshëndetje, jam Ana (36 vjeç), shumë e rregullt. Kërkoj një njeri të rregullt, punëtor dhe të sinqertë për të krijuar familje, që të jetojë vetëm në Tiranë ose Durrës. Pres mesazh në numrin 068 29 10 856, faleminderit.

Jam Alba nga Tirana, me paraqitje dhe virtyte. Kërkoj një bashkudhëtar jete. Zotëria të jetë serioz, pa vese dhe në gjendje të mbajë një grua – pra, pa probleme ekonomike. Mosha e mesme. Kush e gjen veten te ky përshkrim, të dërgojë mesazh në 0693932991, faleminderit.

Përshëndetje jam një vajzë e divorcuar dhe kam një fëmijë. Ka ndonjë djalë lushnjar të divorcuar, të jetë djalë i mire, familjar dhe pa vese të keqija? Kontakt: Cela Cela në Facebook.

Jam Besa nga Durrësi, 24 vjeç, beqare. Dua njohje me një shok të mire, të më ndihmojë me ofertë. OMXTQROBMA. #Paloma 742

 

Facebook Comments
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − five =