Teksa Dua është “zhdukur” nga rrjetet sociale, diçka po ndodh me Instagramin e saj!

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, i merakosi të gjithë me vendimin drastik që mori për rrjetet e saj sociale.

Ajo vendosi të “zhdukë” gjithçka nga Instagrami, madje hoqi edhe foton e saj të profilit.

Siç treguan burime pranë këngëtares, ajo po përgatitet për projekte të reja dhe për albumin e saj të ri.

Dua u fotograua gjatë xhirimeve të videoklipit të fundit që do të sjellë por teksa Dua punon, diçka po ndodh me Instagramin e saj.

Megjithëse nuk ka qenë aktive këto ditë, Dua ka marrë sërish mbështetje duke arritur plot 35 milionë ndjekës, nga 34.9 që kishte disa ditë më parë.

Të gjithë po presim të dëgjojmë lajme nga këngëtarja, e cila me siguri do të na surprizojë shumë shpejt me projekte bombastike.

Facebook Comments
Loading...