S’e kishim ditur kaq romantik! Isli Islami na la pa fjalë me komentin që i bëri Ori Nebiajt

Dyshja e njohur e emisionit të mëngjesit, “Wake Up”, janë përfolur prej kohësh për një lidhje me njëri-tjetrin.

Ori Nebiaj dhe Isli Islami kanë një kimi të veçantë së bashku dhe këtë e transmetojnë çdoherë edhe në ekran.

Madje, ata janë jo vetëm kolegë pune por edhe miq të mirë në jetën e përdishme, të cilët kalojnë shumë kohë së bashku.

Kjo ka shtuar dyshimet se mes tyre ka nisur një romancë, megjithëse këto lajme nuk janë konfirmuar nga dyshja.

Ditën e sotme, Isli na ka habitur të gjjithëve me një koment në foton e fundit të Orit, ku tregon më së miri anën e tij romantike që ende s’ia kishim njohur.

“Bukuria jote është zhurma më e këndshme që veshët e këtij qyteti kanë dëgjuar.”- i shkruan Isli, i cili ende nuk ka marrë asnjë përgjigje nga Ori.

Po presim me kuriozitet si do t’ia kthejë moderatorja!

Facebook Comments
Loading...