Pamjet që humbëm! Modelja shqiptare paska ngritur gishtin e mesit në tapetin e kuq të Kanës

Shumë e ëndërrojnë të shkelin në tapetin e kuq të Kanës!

Këtë vit, patën fatin shumë vajza të famshme shqiptare të parakalojnë në të dhe mes tyre ishte modelja shqiptare Heidi Lushtaku.

Prej ditësh ajo ka ndarë foto dhe video nga ditët e qëndrimit atje dhe marrjes pjesë në premierat e filmave.

Por në disa foto të publikuara sot, modelja i ka befasuar fansat me veprimin që ka bërë disa ditë më parë në tapetin e kuq.

Ajo u ka nxjerrë gishtin e mesit paparacëve në paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit të këtij viti.

Nuk e dimë nëse e ka me ndonjë në veçanti apo thjesht është një mënyrë për të larguar emocionet.

iconstyle.al
Facebook Comments
Loading...