Morena Taraku bën namin me këngën e re! Merr vlerësime edhe nga këngëtari me famë botërore

Ditën e djeshme Morena Taraku vendosi t’i kthehej tregut muzikor. Pas një shkëputje të gjatë ajo hodhi në treg këngën e saj më të re që mban titullin “SWAG”.

Në tekstin e këngës Morena fliste për jetën e saj prej pasanikeje dhe ajo menjëherë tërhoqi vëmendjen e publikut

Kënga u vlerësua shumë dhe ai që nuk pritej ishte komenti i artistit amerikan, Jason Derulo.

Këngëtari ka komentuar në promon e klipit që ka publikuar Morena në Instagram një emoji (zjarr).

Me këtë koment ai tregon se kënga i ka pëlqyer dhe i ka tërhequr vëmendjen.

Dyshja nuk ndiqen në rrjetet sociale dhe nuk dihet si ka arritur kënga nl veshin e Jason, megjithatë ky koment duhet ta ketë gëzuar shumë Morenën.

Facebook Comments
Loading...