“Meksikane lind, nuk bëhesh!” Arbenita Ismajli e vogël nuk duket fare si shqiptare

Pak ditë më parë Fero publikoi këngën e re kushtuar partneres së tij, Arbenita Ismajli.

“Ride or die” titullohej kënga që i kushtohej vajzës së tij “meksikane”, dhe jo më kot e quante kështu.

Sot Arbenita na ka treguar provat se meksikane lind nuk bëhesh.

Në një foto kur ka qenë e vogël, modelja simpatike duket sikur nuk është fare shqiptare.

“Meksikane lind, s’bohesh”, shkruan ajo në foton ku pozon vite më parë.

Facebook Comments
Loading...