Me një fjalë të vetme, Lori Hoxha zbuloi si është jetesa e saj me vëllain shumë vite më të vogël

Përveç dy motrave jo pak të njohura për publikun, Sara dhe Redia, Lori Hoxha ka edhe një vëlla më të vogël të quajtur Itan.

Itan është më pak protagonist në media apo daljet publike sesa 3 motrat e tij, kjo për shkak të moshës së tij të vogël.

Të rralla janë herët që Itanin e kemi parë në profilet e motrave të tij në Instagram dhe së fundmi, duket se ai e ka detyruar Lorin të flasë për të publikisht.

Kësaj here, Itan i ka kërkuar motrës së tij të madhe t’i publikojë llogarinë e re në Instagram, e cila të lë të kuptosh se është i fiksuar pas lojrave elektronike.

Lori ka ndarë me ndjekësit në Instastory foton e llogarisë së Itan, ndërsa krahas saj shkruan:

“Ju lutem ndiqni vëllain tim se po më bezdis”

Me këtë, Lori zbuloi për të gjithë si është jetesa e saj me Itanin shumë vite më të vogël, i cili për të plotësuar dëshirat e veta, ka nisur të ngacmojë motrën e madhe.

Facebook Comments
Loading...