Kopertina, Paloma Nr. 781

Ju përshëndesim në këtë fillim jave me numrin më të ri të Palomës që sapo ka dalë në treg. Disa nga titujt në këtë numër të ri:

Histori personale: Të dashurosh një përdhunues, A është e lehtë t’ia marr djalin ish-burrit, Kur i ndërton fëmija kufijtë me veten dhe botën?, A ka gjobë për mosregjistrim të lindjes së fëmijës?

Dalai Lama: 10 mënyra se si të shmangni energjitë negative,  Gokhan Alkan: “Do të bija në dashuri nëse …”Çfarë fshihet pas njeriut të ftohtë? Si mund t’ia fitosh zemrën Aliut? Seda Akman: “Ju tregoj se cilën kam më shumë inat” Esra rrëfen për rolin negativ, hobin, të shkuarën, dashurinë…

A ka krizë mes Neslihan dhe Kadir Dogulu?  Kadir u përgjigjet thashethemeve

Tuba Büyüküstun dhe Hazel Filiz, femra imorale? Pse dështoi “Xhesuri dhe e bukura”? Kapriçot e yjeve turq

Renada Caci: Me njerëzit jam e drejtpërdrejtë, privatësia më takon mua, Ilda Bejleri i kundërpërgjigjet analistit: Kjo është personale dhe e qëllimshme, Lionel Messi: 14 momentet më të mira të karrierës sime, Rubrika e shëndetit: Ja disa sëmundje që simptomat i japin përmes syrit, Pse na ndodh ngërçi në këmbë? Shkaqet kryesore, Si të përgatisni antibiotikun tuaj në kushte shtëpie? Probleme me mungesën e dëshirës seksuale? Pini këto 3 vitamina dhe gjithçka do të jetë në rregull dhe shumë informacione të tjera.

Paçi një javë të mbarë!

Facebook Comments
Loading...