Kjo vajzë është përfundimisht e ‘çmendur’: Kërcimi që bën Bebe Rexha në mes të rrugës nuk duhet humbur

Instagrami i Bebe Rexhës ështu shumë “funny”, pasi fotot dhe videot që ajo publikon herë pas here janë të veçanta.

Këngëtarja zbulon jetën e saj të përditshme pa asnjë kompleks dhe së fundmi na ka habitur me një video ku kërcen në mes të rrugës.

Bebe bën twerk në mes të rrugës dhe nuk shqetësohet aspak për njerëzit që po e shohin.

“E pashë këtë të pasme”, shkruan këngëtarja në video.

Menjëherë sapo kanë parë Beben që kërcen disa njerëz janë mbledhur aty për të parë mini-spektaklin e këngëtares.

Facebook Comments
Loading...