Eni Koçi duket aq joshëse me bikini saqë Genc Prelvukaj nuk duroi dot!

Eni Koçi ka nisur pushimet në këtë fund muaji.

Këngëtarja ka publikuar disa foto të nxehta me bikini, ku shfaqet tepër në formë.

Nuk e dimë nëse Eni shoqërohet nga i fejuari Genc Prelvukaj, por ky i fundit ndjek çdo postim të saj në Instagram.

Së fundi, Genci ka komentuar në fotot me bikini të Enit, duke e krahasuar partneren e tij me një diamant.

Eni ka tërhequr vëmendjen me pozat joshëse dhe kjo nuk mund t’i shpëtonte Gencit:

“Ku i kaluat pushimet kete vere?😍”, i ka pyetur ajo fansat me fotot joshëse.

Këngëtarja duket mjaft ndryshe me flokët e saj ngjyrë rozë që e bëjnë mjaft tërheqëse!

Facebook Comments
Loading...