Emigrantët nga Italia kërkojnë vajza 853

Itali

Prsh jam Visi do kisha dëshirë të njihja ndonje vajzë apo mami që din të ruaj lidhje sekrete sexi do mbetet e kenaqur me romancat e dashurisë sekerte të sexi që do i dhuroj pres sms tek ky nr 003993888698420

Jam Fabjo 29vjec nga Tirana jetoi në ITATLI, dua të njihem me 1 Vajzë të sinqertë. Nr 0039 389 1561 958

Jam një djalë 35 vjeç simpatik jetoj në itali dëshiroj një lidhje me qëllim bashkëjetesë ose martesë me ndonjë vajzë simpatike max moshes 35qe jeton po jasht, itali ose dhe vendet e europës të bashkuar. email andrealuç[email protected] it

Përshëndetje, jam një djalë 41 vjeç, jetoj nè Itali që 20 vjet, asnjëherë i martuar apo i fejuar, jam i thjesht, i qeshur, i respektushëm, pa vese të keqija, 1, 85 i gjatë etj. Kërkoj një vajzë për seriozisht +39 339 477 8209

Persh. Jam Berti 35 vjeç jetoj në Frankfurt dua të njihem me një vajzë serjoze. 00393495077469 ËhatsApp

Përshëndetje jam Fabiani nga Fieri banoj në italia kërkoj lidhje me një goçe 00393318716055

Jam një djalë 27 vjeç I gjatë 170cm flok gështej I sinqert I respektueshëm me njerzit kërkoj një gocë për lidhje serioze di të bej një femër një princeshe të vërtet tl 0693899623+39 349 838 9274

Psh quhem Bledi për momentin jam në Itali jetoj në durrës jam 21 vjeç kush është e intersesuar të kontaktojë në ëhasapp +383477463268

Përshëndetje a ka ndonjë gocë që është e dispunushme nga dt 5 shtator kthehem nga itali të jetë në tiranë jo për qëllime interesi i kam bezdi ato që rrin duke kërkuar lek nr im ËhatsApp 00393483590575

Përshëndetje, jam Turi 40 vjeç nga tirana me banim të përkohshëm në milano., në gjendje shumë të mirë ekonomike, larg alkolit dhe duhanit, unë jam një djalë i sinqertë dhe i ndershem, nuk i dua aventurat dhe mashtrimet. Do të dëshiroja të njihem me një vajzë të sinqertë dhe të thjeshte maksimumi 35 vjeçe vetëm për qëllime serioze, për tu nisur me një here për në itali, për të kaluar jetë dhe krijuar familje. E theksoj që e interesuara mund të vij në takim edhe me njerëzit e saj. Po le numrin, cila do vajzë që i intereson të bëj zile 00393892625545 flm

Përsh jam një djalë nga lushnja 26 vj jetoj në itali dua të njoh një vajzë për serjozisht. Numr telf 00393478875511

Përshëndetje jam një djalë nga korça 28 vjeç jetoj në itali kërkoj një vajzë për lidhje serjoze kush është e i interesuar le të shkruaj në uecap në kete numr 3272336538 flm

Përshëndetje quhem Beni jam 35 vjeç Kam deshirë të njoh një vajzë Mosha 25 deri 30 vjeçe për momentin ndodhem në shqiperi po’ jetoj në itali nr 00393202916955

Përshëndetje jam Aldi nga durrësi vjeç 26 po jetoj në itali kërkoj të njihem me ndonje vajzë nga mosha 22 derin në mosh 33 nuk ka lidhje zona ku banon nëse keni dëshirë me shkruaj në ëssap ky numri im 0039 3209434685

Jam një djalë 40 vjeç i divocuar po’ kërkoj një vajzë shqiptare jetoj jashtë me dokumeta të rregullta nuk dua vaze për interes po’ serozisht +39 351 186 4382

Persh jam Toni nga durrësi jetoje në itali pri 13 vitesh jam 31 vjeç 1. 80 gjate. 85 klg . jam interesuar për një vajzë për një lidhje serjoze 00393290982559

Facebook Comments
Loading...