Emigrantët nga Greqia kërkojnë vajza 851

Greqi

Persh jam nga Durrësi 45 vjeç punoj në Athinë dhe desha një lidhje serjoze me ndonjë femër nga 35. 40 vjeçe për lidhje se rjoze nr 00306993344994. O676340190 faleminderit

Përsh jam një babi i pa kenaqur në shtrat,, dhe kërkoj një mami apo dikë që di të sielli kenaqesi në shtrat,, të ketë linja perfekte dhe të jetë e komunikueshme,, do ta shpërblej,, nuk me prish punë qyteti të jetë nga shqipëria,, mosha 20/40 unë jam 35 po ju le numri 00306948122882 pres me sms në vajber,,, ëatcap jo thirrje ju mar vetë për më tepër flasim,,,, flm për mirëkuptimin,, ju mirë pres

Përshëndetje jam Rimi nga zona e elbasanit grekan dumre jetoj në greqi në kallamata jam I divorcuar 39 vjeç dhe kërkoj një grua për lidhje serioze +30 698 205 5019

Përshëndetje jam me banim në Greqi Athine. Jam në kërkim për arsye serioze martese me vajzë mosha 32-35 vjeçe nga Shqipëria e mesme për me teper viber i ëatsApp 00306940687135

Përshëndetje Paloma, jam një djalë emigrant 33 v, do tmë pëlqente të njahja një vajzë nga shqipëri, +306948325599

Jam Edi 49 vjeç nuk tregoj moshen I divorcuar me fëmijë mosh rritur jetojn në Evrop. Jam 1. 80 gjatë trup rregullt jam njeri shumë I sinqertë familjar shumë I dashur hobi Im udhetimet gjata jam shumë romantic pothiajse bej pjes në ate kategori njerzish që quhen të kompletuar jetoj prej 25 vjetesh Greqi. Për krijim familje kërkoj një vajzë shqiptare deri 40 vjeçe e cila duhet të jetë zgjuarake, sharmante dhe elegante, por mbi të gjitha, zemërhapur e jo nga soji i atyre që e kanë punë zakoni të shtiren çfarë nuk janë në të vërtetë! Origjina apo vendndodhja e vajzës janë të parëndësishme. Premtoj dashuri mirkuptim dhe sinqeritet pra gjejm tek njeri tjetri endra deshira mendime perbashkta mundesisht pa femij në ngarkim tel 00306995654812

Mrb jam një Ervisi nga korca 26 vjeç, kërkoj një gov për lidhje serjoze +30 699 298 6992

Përshëndetje goca jam i interesuar për goca serjoze mosha të ndryshme dua për lajmësi e interesuara me njoftoj 00306985846480 ëacap ose fb Geri basha ju faleminderit

Jam 49 vjeç nga VL kërkoj një femër të moshes 40 – 45 vjeç. Jetoj në Athinë, kam shtëpinë time në Athine dhe në Vlore, jam i punësuar, fëmijët janë moshë e madhe dhe jetojnë në Norvegji. Kush dëshiron dhe plotëson kushtet të komunikoj në 0030 6987956962. Flm.

Unë jam djalë nga tirona 40vjeç kërkoj vajzë 34 vjeç me shkoll të larte 170cm 57kg . +30 698 866 0014

Jam Mario nga Tr 35 vjeç beqar kërkoj lidhje serioze me vajzë nga mosha 24 deri 30 vjeçe +30 694 226 3780

Përshëndetje Paloma, jam një djalë emigrant, dot më pëlqente të njihja një vajzë nga shqipëri +30694832jj99

Përsh Paloma, jam Niku 35 vj kam dëshirë të njihem me një femër pa dallim moshe, për një lidhje të gjate dhe të sinqertë kam trup dhe paraqitje të mirë, 00306995526348

Përshëndetje jam një djalë i divorcuar 43 vjeçe nga jugu për momentin ndodhem në greqi kërkoj një shok jetë der 38 vjeçe po të jetë me banim në greqi pa fëmijë në ngarkim të jetë e urt e sjellshme të dijë të respektoj shokun e jetës kush i plotëson këto kritere le të marr në numrin e telefonit ose të dërgoj sms 00306989423933.

Jam Adi jetoj në greqi jam 38 vjeç, i martuar dua të lidhem me një femër këtu në greqi për lidhje sekrete. Femra të jetë deri 45 vjeçe kush ka deshir sms në 6996474804 do të keni sekret të plot do ju ndimoj dhe nga ana ekonomike

Përshëndetje jam Andoni vj 39 jetoj në greqi prej shumë vitesh kërkoj një vajzë per qëllime serjoze mosha 25 der 32 ju lutem jo tallje 00306988219331

Jam Ermali nga greqia Dua të njoh një vajzë për srz, Nr, 6988676677

Përsh. A ka ndonjë vajzë që kerkon për lidhje. Për më tepër. Kontaktoni. 00306985579524. tel viber dhe ëatsap

Jam 46vj, i ndarë, jam nga jugu dhe banoj në athine. Kërkoj të njihem me një femër, të jetë njeri i mirë, ska problem nga është. Telefono në këtë nr 6955232122.

Përshendetje goca jam një diale jetoj në greqi dua një vajzë e sinqertë.. nuk ka rëndësi qyteti nëse ka dëshirë të me dregone sms num 00306989370301 ose vaber

Përshëndetje me quajnë Fatjon jam nga lushnja jam 32 vjeç dhe dëshiroj të njihem me një vajzë për qëllime serjoze jam në greqi nr 6987555183

Jam minoritar nga Gj. larg nga çdo ves negativ, i arsimuar edhe i sistemuar në Athinë. Jam i interesuar për një lidhje martesore. Nr tim është 00306948226909

Facebook Comments
Loading...