Emigrantët kërkojnë/ Vajza 795

Suedi

Përshëndetje stafi i gazetës Paloma! Jam i interesuar të njihem me ndonjë vajzë nga Shqipëria, Unë jetoj në Suedi. Për më shumë: +46760051717 vvhatsapp & Viber: [email protected] Com. Ju faleminderit!

Turqi

Prsh jam Ervini nga fr 30 vj singëll jam I interesuar të njoh një vajzë të mirë për lidhje serioze spo flas shumë për veten time pasi koha tregon edhe verteton se si jam. Ky është nr im +97433279438 pres sms në vvhats app.

Angli

Jam një djalë që jetoj në Angli, dua të njihem me një vajzë serioze vetëm për qëllim serioz. Faleminderit. +44 7717 260537.

Gjermani

Jam 35 jetoj në Gjermani kërkoj një vajzë nga mosha 24 deri 33 për lidhje serioze të më shkruajë në vvhatsap +4917627704017.

Përsh. Jam një djalë 33 vj me qëndrim të përhershëm në Gjermani.

Kërkoj të njihem me një vajzë të bukur shqiptare të moshes 18 – 30 vj për qëllime serioze. Tel. 004916099463626.

Itali

Ciao . Jam Aldo me banim në milano itali. me anë të kësaj sms dua të njihem me një gocë të sinqertë e simpatike. Le të jetë dhe e divorcuar se nuk me interesojnë problemet e të kaluarës. Ke mua do gjeni çiltërsi sinqeritet e dashuri. Ju falenderoj për mirëkuptimin e për më tepër më shkruani ke ky nr:00393472759095.

Jam Edi 46 vjeç jetoj në itali kërkoj një vajzë të 30 35 ju faleminderit gazeta paloma+39 334 395 4138.

Jam Niku 29 vjeç, Dua të njihem me vajza studente dhe mami simpatike për seks 00393282623120.

Përshëndetje, durrsak 43vj, në Ancona Itali, nga viti 95, pashaportë italiane, jeton vetëm. Kërkon vajzë 30-37vj për martesë. Ëatsap 3930465885.

Greqi

Jam Soni nga Fieri 24 vjeç, kërkoj lidhje serjoze+30 694 379 2895

Jam 40 vjeç gjatësia 1, 65 cm, dua të njehem me një vajzë derim në moshën 35 vjeçe për qëllime serjoze, n, i, tel, 00306992766483.

Jam një djalë 35 vjeç me punë në athinë, dua të njihem me zonjë për shoqëri në Athinë 00306949054415.

Përshëndetje jam një djalë nga qyteti Beratit 38 vjeç, I ndarë me fëmi jo në ngarkimin tim, kërkoj një vajzë të mirë dhe ajo të jetë e ndaëre dhe e vuajtur si unë, jetoj dhe punoj me dokumenta të rregullta në greqi, për të interesuarën le numër tl 6972139949

Prsh jam një zotëri 40 vj nga Tirana divercuar jetoj vetëm në origjinë nga elb kam shtëpinë time personale dykatëshe kërkoj një femër për lidhje serjoze tel 00306949414366 faleminderit.

Facebook Comments
Loading...