Emigrantët kërkojnë vajza /855

Spanjë

Mirëmbrema. Dëshirëoj të njoh një vajzë. Jam 44vj. Mesazh ju lutem. Jam i gjatë. 1 80 dhe fizikisht shumë ok. mesazh ju lutem +34 603 48 47 28

Suedi

Jam 41 vjeç banoj në londër kërkoj lidhje serioze mund të kontaktoni në ËhatsApp 00447737003657.

Përshëndetje stafi i gazetës Paloma!Jam i interesuar për ndonjë vajzë nga Berati për lidhje serjoze. Jetoj në Suedi, për më shumë; kontakt në Ëhatsapp +46 70-231 48 39.

Belgjikë

Përshëndetje Paloma jam 60 vjeç jetoj në Bruksel kërkoj një njohje flm +32 465 77 29 56

Përshëndetje Emri Im është Elton dhe mosha 30 vj, jetoi në Belgjik Doja të njihja një vajzë nga Tirana për lidhje serioze mosha 25 deri vjeçe +32485224526 sms ëatsap viber.

Amerikë

Jam Tani rri në USA dua të martohem me një femër serioz, simpatike shqiptare pa probleme me shkolle të punësuar dhe mundesish të këtë shpinë e vet 30-40 vjeçe pranoj dhe me një fëmijë Po mos këtë probleme me ishin Kish do mund të dërgoj sms në viber apo ËhatsApp në cell tim 0017277483923 jam I rregullt serious dhe me passport Americane.

Prsh jam një zotëri kan ndonjë zonjë që ka nevojë për ngrohtësi dashuri çaste të këndshme për më shumë. sms flm+1 (469) 665-0130

Zvicër

Jam një djalë nga durresi quhem quhem Elton jam 29 vjeç jetoj dhe Punoj në zvicër, kërkoj një vajzë nga mosha 20-25 vetem për qëllime serioze. Për më tepër numri im ëhatsapp.. 0041768131636

Jam 41 vjeç banoj në londër kërkoj lidhje serioze mund të kontaktoni në ËhatsApp 00447737003657.

Gjermani

Jam 37 vjet jetoj në gjermani kërkoj 1 vajzë deri 35 vjeçce. +49 176 27704017

Jam 1 djalë 31 vjeç i divorcuar kam dy kalamaj i madhi 5 vjeç tjetri me i vogel 3 vjeç, unë jetoj me gjermani po pat ndonjë gocë që don të kalojë jetën mund të më telefojnë në këte nr ju flm po e publikuat +49 1525 2865728.

Jam Ermali Jetoj Gjermani Sot po shkruaj këtë mesazh kërkoj të gjej një vajzë të thjeshtë nga shqipëria Shkodra ose jugu ose të jetojë jashtë për Lidhje serjoze por mirë do ishte që Vajza të jetoje në Gjermani ose Zvicer Francë Belgjike të jetë me Letra dhe ajo vajza Cila vajzë që të jetë e Interesuare të kontakoj në numrin e Telefonit +4917669446813 vetem sms në ëhatsapp vajza të jetë 18: deri 30 vjeçe ato që nuk janë për lidhje serjoze mos të shkruani fare se nuk ju përgj në Telefon sepse jam në pune flm

Prsh më quajnë Toni, jam 31 vj” prej vitesh jetoj dhe punoj në gjermani, do doja të njihja ndonjë gocë der në moshën 28 vj, do doja që goca të jetonte në gjermani… flm për mkp… +49 170 4922567

Jam Igli nga fr 23 vj po rri në gjermani kërkoj 1 vajzë për lidhje serioze me kontaktoni në ëp +4915212872815.

Francë

Përshëndetje të gjithëve, desha dhe unë një njoheje me një vajzë të thjeshte dhe mbi të gjitha e sinqerte, pasi sinqeritetin e vlerësoj shumë, unë quhem denis jam 32 vjeç dhe aktualish jam në gjermani, në qytetin e hamburgut, desha të njehesha me një vajzë shqiptare kuptohet në këtë qytet, shpresoj të lexohet kerkesa ime edhe përse jo mos njehem me një vajzë ketu, për me shumë ja lem kohës, akoma nuk kam mar numer gjerman, numër im 33758353229 Denisi, ju mirëpres në ëhacap ose në telef, flm të gjithëve.

Itali

Jam Adi na vlora 32 vjeç jetoj në itali doja një vajzë për lidhje serjoze +39 366 130 0715

Përshëndetje jam ni çun që ri në itali jam 28 vjeç kam dëshirë të nihem me goca për qef kush esht interesuar të më shkruajë për më shumë bised tel flm goca? +39 331 491 1802

PSH jam një burrë 44 nga shkodra jetto në itali Milano dëshirëoi të lidhem me gra sekret la numer 3397152076

Përshëndetje, jam Turi 40 vjeç nga Tirana, me banim të përkohshëm në Milano, në gjendje shumë të mirë ekonomike, larg alkolit dhe duhanit, unë jam djalë i sinqertë dhe i ndershëm, nuk i dua aventurat dhe mashtrimet. Do të dëshirëoja të njihem me një vajzë të sinqertë dhe të thjeshtë, maksimumi 35 vjeçe, për tu nisur me një herë për në itali, për të kaluar jetë dhe krijuar familje. E theksoj që e interesuara mund të vij në takim edhe me njerëzit e saj. Po le numrin, cila do vajzë që i intereson të bëjë zile 0697611115 flm.

Përshëndetje, jam Turi 40 vjeç nga Tirana me banim të perkohshëm në milano., në gjendje shumë të mire ekonomike, larg alkolit dhe duhanit, unë jam një djalë i sinqertë dhe i ndershëm, nuk i dua aventurat dhe mashtrimet. Do të dëshirëoja të njihem me një vajzë të sinqertë dhe të thjeshte maksimumi 35 vjeçe vetëm për qëllime serioze, për tu nisur me një herë për në itali, për të kaluar jetë dhe krijuar familje. E theksoj që e interesuara mund të vij në takim edhe me njerezit e saj. Po le numrin, cila do vajzë që i intereson të bëjë zile 00393892625545 flm

Flavio 28 vjeç jetoj në itali Jam gay kërkoj Njofje edhe momente të bukura vetem për çcunat që jetojn në itali ju pres në Ëhatsapp +393476835404

Jam i interesuar për një femër perr lidhje serioze jo me shumë se 43 vjeçe. Behet fjale për një femer me një fare arsimi dhe jo sh, e shkurter. Jam 182cm. Jam djalë i vetem. Nr ËhatsApp +39 389 895 9514

Prshndetje jam një djalë nga fr mosha 32 jetoi e punoi në milano krkoi një vajzë të siqert që jeton në milano e interesuara tshkr në ëatsap 3280917457 flm

Përshëndetje femra të vetmuara unë jam një djalë i cili di ta trajtojë një femër në shtrat… jam 23 vjeç dhe nqs ka ndo1 mami të vetmuar unë do ia plotesoj të gjitha dëshirëat erotike të saj. Nqs ndonjera është e interesuar dhe ndihet e vetmuar nr tim të ëhatssapit ta marri të Stafi i Palomës.

Persh. jam emigrant në gjermani kërkoj nj vajzë për lidhje serjoze. Për më shumë flasim. Ëhatsapp 00393495077469.

Angli

Jam një djalë nga Lezha 35 vjeç, kërkoj të lidhem me një gocë për motive serioze jetoj në angli 00447470866860 vetem në ËhatsApp.

Hollandë

Jam 48 vjeçar jetoj në Holandë kërkoj një femër për serjozisht. +31616404090.

Greqi

Psh jam Ervi jetoj jashtë jam 26 v dua një vajzë për lidhje serjoze të me kont në ëcap +306955426012

Kërkoj një femër për tu martua jetoj në greqi prej 24 vitesh. +30 694 497 9849

Përsh jam Erioni 36 vj, kam dëshirë të lidhem me një femër pa dallim moshe vetëm për qef kam paraqitje shumë të mirë 00306995526348.

Prsh jam nga Durrësi 45vjeç punoj në Athinë dhe desha një lidhje serjoze për martesë me ndonjë femer nga 35 40 vjeçe vetëm lidhje serjoze jo tadhje të marri në cap 00306993344994 :0676340190 faleminderit Respekte

Përshëndetje ;jam Aleksi 30 vjeç interesohem pre nue lidhje serjoze por të jetoj në greqi të gjitha të ineresuarat të kontaktojnë në tel. 6980398475.

Prsh jam në djalë nga Tirana jetoj në greqi 33vj jeta ime dhe zemra ime jan plagë a ka naj femër që ndjehet si unë kurr nuk do të lëndohet nr 6993553937

Jam i krishter nga Gj. larg nga c’do ves negativ, i arsimuar edhe i sistemuar në Athinë. Jam i interesuar për një lidhje martesore. Nr tim është 00306948226909

Gjesi jam nga elb jam 33 vjeç jetoj në athinë jam 1. 76 igjatë jam djalë serioz dote doja të njihesha me një vajzë për lidhje serioze të krijoj familje e jo të bëj aventura, jam ortodoks po s’kam problem nëse i perket ndonje feje tjetër nëse ka ndonjë vajzë që jeton në athinë ose në shqipëri të jetë serioze vetem për ludhje e jo te tallet se jam lënduar disa herë edhe sdua ma të lëndohem te jetë nga mosha 25 deri në 30 vjeçe po pres në 306985588576 në ëhatap flm shumë

Përshëndetje paloma, jam një djalë 33v,, emigrant do të doja të njihja një vajzë nga shqipëri, +30694832jj99.

Jam Aleksi 30 vjeç kërkoj një vajzë për lidhje serjoze, kush është e interesuar të më kontaktojë , në ëhatsap 6980398475

Përshëndetje! Jam Vasili, 55 vjeç I divorcuar, resident në Sëdi. Nga 1 Shtator deri në 15 do të jem në një nga Ishujt e Greqise. Dëshirëoj të kem prane Zonjë nga mosha 40- 60 vjeç. Nga njohja mund të ndodhe me e mira. Nr. Kontakti: 0030 694 399 8038. Ëhats App.

Facebook Comments
Loading...