Emigrantët kërkojnë vajza 854

Struga

Përshëndetje jam nga Struga kërkoj një studente për një lidhje sekrete që mund ta ndihmon për më shumë mund të kontaktoni në vvhaat app ose viber tel +38972552170 me respekt.

Zvicër

Përshëndetje si kaloni. Jam një djalë 26 vjeç për momentin jam jasht shtetit vij në shqipëri për pak kohë kërkoj na një vajzë të jetë simpatike dhe do e mbaj në pëllëmbë të dorës kam mbaruar ekonomikun përshkrimi im është 1. 80 sy jeshl trup i palestruar na pamundësia për shkak të emigrimit po ju shkruaj juve këtu shpresoj të dali na një gocë e mirë +41 77 972 08 44.

Përshëndetje jam I interesuar për një vajzë serioze rreth moshes 22 21 për lidhje serioze flm ? +41 77 985 64 47

Mirëdita paloma edhe punë të mbarë. . . jam një djalë nga jugu shqipërisë 1. 80 i gjatë tiparet e zeza trup i rregullt i lezetshëm. . kam mbaruar shkollën e lartë në shqipëri por për momentin jam jashtë shqipërie. . kthehem për pak kohë në shqipëri edhe do kisha dëshirë të njihja një vajzë të jetë e lezetshme fillimisht shoqëri me pas e shohim se si mund të shkojë vajzës nuk ka për ti munguar asnjë gjë. . . kush është e interesuar mund të më kontaktojë në vvhatsapp. . ju mirëpres. +41 77 972 13 44.

Itali

Përshëndetje, jam Turi 40 vjeç nga tirana me banim të përkohshëm në milano. , në gjendje shumë të mirë ekonomike, larg alkolit dhe duhanit, unë jam një djalë i sinqertë dhe i ndershëm, nuk i dua aventurat dhe mashtrimet. Do të dëshiroja të njihem me një vajzë të sinqertë dhe të thjështë maksimumi 35 vjeçe vetëm për qëllime serioze, për tu nisur me një herë për në itali, për të kaluar jetë dhe krijuar familje. E theksoj që e interesuara mund të vij në takim edhe me njerëzit e saj. Po le numrin, cila do vajzë që i intereson të bëjë zile 00393892625545 flm

Mirëmbrema Jam i interesuar të lidh miqësi serioze me femra që jeton në itali nga mosha 35 vjeç e sipër qofshin të martuara apo beqare Ju mirëpres të me shkruani në vvhatsap e vibër cellulare :3489518158.

Përsh. jam emigrant në gjermani kërkoj një vajzë për lidhje serjoze. Për më shumë flasim. vvhatsapp 00393495077469.

Persh jam Toni nga durrësi jetoje në itali pri 13 vitesh jam 31 vjec 1. 80 gjatë. 85 klg. jam interesuar për një vajzë për një lidhje serjoze 00393290982559

Psh! Jam Ledio na Milano 31 vjeç 1, 80 i gjatë 90kg me trup të bukur dhe goxha i pamshem! Kërkoj një vajzë ose Mami nga 25 deri në 38 vjeçe me trup të mirë le të jetë e ndamë e tjerë!! E mirë pres dhe në Milano!! Të interessuarat të me shkruajnë në vvhatsapp 00393471692207 vetëm femra!!! Sh flm për mirëkuptimin

Jam një djalë 33 vjeç jetej në milano prej 20 vitesh dëshiroj të njihem me një vajzë shqiptare nga mosha 23 deri në 40 vjeçe le numrin e vvhatsap 00393297512172

Prsh unë Jam ni djalë 27 vjeç dhe ri në itali dua të njihem me goca ose mami për qef për më shumë bised tel flm +39 331 491 1802

Përshëndetje Paloma jam Kristua na vlora dëshiroj të njihem me një gocë serjoze jam 32 vjeç jam Indarë kush dëshiron jetoj në itali me letra me punë të mirë ju mirë pres 3240583281

Prsh jam në djalë 27 vjeçe jetoj në itali kerkoj në vajzë serjoze e të sjellshme jo për tallje 00393808911211

Mirëmbrema jam Ledi jetoj në itali kërkoj një vajzë serioze të jetë 35 vjeçe për familje numri im është +39 328 069 8863

Jam një zotëri që jetoi dhe punoi në Milano prej 22 vitesh jam I rregullt në të gjitha drejtimet Kerkoi të njihem me një zonjë të rregullt me të gjitha drejtimet me dinjitet dhe me paraqitje të mirë të jetë me moshe 40 deri 48 vjeç të gjitha ato zonjë që e gjen veten në këtë kushte të më kontaktojë në numrin e mëposhtëm 00393492359400 faleminderit

Jam djalë i vetëm dhe jam i interesuar për një lidhje serioze martese ose bashkëjetesë. Të jetë e arsimuar, qoftë edhe të mesmen. Jo me shumë se 43 vjecare. +39 389 895 9514

Jam nga Shkobra gjatsija 1, 71, flokët biond, sytë bojë qelli, vjeç 35, jetoj në itali, jam tip i qetë më pëlqen sinqeriteti, jam beqar i martuar asnjë herë. kërkoj një vajzë rreth 22- 33 vjeçe, gjatësija 1, 65-1, 72, beqare, kile 50-65 jo nevrike, po simpatike e dua për martesë, numëru është italian, 380 347 8720.

Përshëndetje jam një djalë 28 vj jetoj në itali. Dua të njoh një vajzë serjoze të urtë e të sinqertë pamja nuk ka rëndësi deri 26 vjeç për lidhje serjoze

Unë dua të krijoj familjen time këtu në itali. Jetoj vetëm vajzen e dua për martesë nuk me intereso a është e bukur a ka pasuri asgjë.

Më intereso një person i dashur i ëmbël dhe e sinqertë që të më falë e ti fal shumë dashuri. Unë kam qen i fejuar por jam ndare jo për fajn tim. Për me teper ju sqaroj kur të folim Ju lutem vetëm vajzat serjoze që vertet ju intereson jeta familjare Dhe jo ato që dun tkalojn vetëm kohen Ju pershendes e ju lutem me kontaktoni në këtë nr (vvhats up 004915218004206). Ju lutem jo tallje vetëm vajza serjoze pasi u dogja njëherë e sdua të me perseritet historiia Me benii e një sms që tju jap nr e ëiberit Ju pershendes

Përshëndetje jam një çun 28 vjeç jetoj në itali kërkoj një vajzë 20-25 vjeç për diçka serioze vvhatsup 00393276221151.

Amerikë

Prsh jam një djalë 29 vjeç kërkoj një vajzë për lidhje Deni Amerikë flm +1 (469) 665-0130.

Francë

Jom një djalë 45 vjeç nga Tirona. tashme jetoj në Francë. I divorcuar por fëmijë nga ish martesa nuk patem. të interesuarat të ishin vetëm nga shqipëria. . . . Për çdo e interesuar nëse arrin unë do të ju jape info me dhume ndaj vetes. pasi e kom përgatitur. Ju mirëpres. +33 7 51 35 65 36.

Prsh Paloma Eris jetoj në Paris francë, dua të njihem me një vajzë për lidhje serioze vajza të jetë deri 28 vjeç. Nëse vajza është e gayshme të njihemi vij dhe në shqipëri e takoj +33 7 58 85 25 87.

Gjermani

Mirdita kam dëshirë të njoh një grua që të jetë mosha 50 vjeç ose 60 vjeç jam. 32 vjet +49 162 7783381.

Kërkoj gru pa probleme jam në gjermani por gruja me ka vdekur, mosha te jetë 56 gratë mund të thirrin në tel Po 491623987841.

Prsh jam një djalë 35 vjc kërkoj një vajzë për njohje serjoze tel 017630387162 mosha e vajzes 25 30 vjeç.

Jam një çun nga Dr, jetoj në Gjermani, doja të njhja ndonjë vajzë për tja kalu bukur disa dit, kush është e interesuar vvhatsup ose viber 004915222480236.

Persh paloma jam një djalë nga jugu jetoj ne gjermania me letra jam i divorcuar kërkoj një vajzë për lidhje serjoze 35 40 të jetë personi jam 43 vjeç vetëm serjoze +49 178 3825760.

Angli

Përshëndetje! Jam Blediani shumë simpatik dhe king me banim në londër 33 vjeç dhe interesohem për një njohje me një vajzë për njohje serioze për më shumë nr +447897439102 ëp.

Përshëndetje Paloma : Jam Arturi 46 vjeç me banim në Londër me letra të rregulla, jam në kërkim të një femre shqiptare deri në moshën 45 vjeçe. Vajza mundësisht të jetë simpatike dhe elegante se i tillë jam dhe vetë, pres përgjigje me këtë në numër 00447990721103.

Jam 41 vjeç banoj në londër kërkoj lidhje serioze mund të kontaktoni në vvhatsApp 00447737003657.

Jam Mondi 50 vjeç ja beqar kërkoj një femer 40 deri 45 vjeçe +44 7769 328902.

Përshëndetje jam një djalë 35 vjeç e kërkoj të njihesha me një vajzë për qëllime serioze +44 7456 244822.

Suedi

Përshëndetje! Jam një zotëri 53 vjeqar, i divorcuar, me origjinë nga Kosova. Jam njeri familjar, i arsimuar dhe i sinqert. Jetoj dhe punoj në perëndim. Dëshiroj të njihem me një femer serioze, me karakter të mirë njerëzor dhe të sinqertë, për lidhje serioze. Për më shumë më kontaktoni në këtë emejl: [email protected] com

 Greqi

Jam Edi jetoj në egio patra kam dëshirë vetëm për lidhje sekrete. jam pushim vetëm në mëngjes +30 698 712 2999

Jam Kristo nga jugu me banim në Greqi, në jug të vendit, kërkoi një vajzë na mosha 25 deri 32 viece për familje +30 690 774 8401

Psh jam Ervi jetoj jashtë jam 26 v kush ka dëshirë ndonjë gocë të nihemi. +30 695 542 6012

Përsh jam nga Durrësi 45vjeç punoj në Athinë dhe desha një lidhje serjoze për martesë me ndonjë femer nga 35 40 vjeçe kush interesohet të flasi 00306993344994 cap flm

Jam Iliri jam imartuar dua të lidhem me një vajzë ose mami vetëm për qef do kaloj bukur jetoj në gr tel 6976912138.

Pershëndetje jam zotëri që po ju shkruaj jam 44 vjeç nga tirona kërkoj për lidhje serjoze një femër jetoj në Greqi punoj elektriçist jam i divorcuar kam shtëpinë time në tironë nëse jeni të interesuar nr telefonit është ky 00306947755407 fb Ylber Halili ëllcapi me të njëjtin numër ju faleminderit për punimin

Përshëndetje paloma, jam një djalë 33 vj, dot doja të njihem me një vajzë për shoqeri, +306948325599

Jam 42 vjeç. . . kërkoj një vajzë nga shqipëria e mesme për qef të jetë 30 deri 40 lidhje sekrete. +30 699 658 9677

Psh jam Keli punoj dhe jetoj në greqi jam 23 vjeç do kisha dëshirë të njihesha me ndonjë vajzë afërsisht mosha ime nr im 00306941575984 faleminderit.

Persh jam një djalë 26 vjeç jetoj në greqi, kërkoj një vajzë për lidhje serjoze 00306986668806

Persh goca jam Eri jetoj në gr doja të njihem me një gocë ?003556992905852

Jam një djalë nga dibra 30 vjeç, do doja një lidhje me ndonjë gocë thjështë të dashur +30 698 284 7588

Përshëndetje Dua një Lidhje sekrete jam 52 vjeç, Jetoj në tirane +30 697 563 6116

Përshëndetje jam Andoni vj 39 jetoj në greqi prej shumë vitesh kerkoj një vajzë për qëllime serjoze mosha 25 der 32 ju lutem jo tallje 00306988219331 ose në vajber

Psh jam Ervi jetoj jasht dhe kërkoj një gocë për lidhje serjoze të me kontaktoj në ëocap +306955426012

Jam një djalë me letra grek dua një vajzë për martuar pres për gj në këtë nr tel 00306944081190 dhe në fbk Farma dhi alpine gjirokastër jam 43 vjec

Jam i krishter nga Gj. larg nga c’do ves negativ, i arsimuar edhe i sistemuar në Athinë. Jam i interesuar për një lidhje martesore. Nr tim është 00306948226909

Përsh gazeta paloma jam një djalë nga tirana dua të lidhem me një vajzë për serjozisht 00306993413365

Jam një djal nga fieri 25 vjeç. interesoem për një vajzë 00306950602356

Facebook Comments
Loading...