Emigrantët kërkojnë vajza 852

Amerikë

Prsh jam një djalë 29 vjeç kërkoj një vajzë për lidhje Deni Amerikë flm +1 (469) 665-0130

Cekosllovakia

Prsh Paloma jam Armelo 26 vjeç Fierak dhe jetoje në republikan çeke mě dokumenta tě rregullta. Nga fundi muajit vij me pushime në shqipëri, dhe kam dëshirë të njofe një gocë vetëm për lidhje serioze deri në 30 vjeçe, ska rëndësi e kaluara e saje vec të di ç’kërkon për të ardhmen. vvhatsapp +420735271844.

Gjermani

Jam një zotëri jetoj në gjermani 38vjeç kërkoj një femër për njohje serioze si fillim le këtë numër 00491785095245

Përshëndetje jam Kleo interesohem për një vajzë që ndihet e vetmuar për lidhje zerjoze unë jam 33 vjeç jam nga Tr punoj në Dusseldorf. Kam ardh për pushime 00491638541018 ëahsap

Përshëndetje Jam 35 vjeç I divorcuar dhe doja të njihja një femër vetëm për serjozisht Kush është e interesuar vetëm për të krijuar familje të bëjë një sms në 004915779112915Jetoj në gjermani

Prsh jam një djalë 35 vjc kërkoj një vajzë për njohje serjoze tel 017630387162 mosha e vajzes 25 30 vjeç

Prsh jam Mert 34 vjeç jam i divorcuar dhe në kerkim të një njeriu që të ket pas të njëjtën gje. tel 00491632471197. ëhatsapp.. viber

Prsh jam Mario 27 vjeç jetoi gjermani dua të njoh një vajzë për qëllime serioze ëatssap 004915175908427

Prshendetje unë jam një mashkull 32 vj, dua femra të zjarrta takime të fsheft jetoj gjermani +385 97 758 1913

Përshëndetje. ka ndonjë vajzë që kërkon lidhje marteseron. Jam i interesuar nga mosha 35 deri në 40 vjeçe me respekt petro +49 1573 6024558

Prsh jam një djalë 35 vjc kërkoj një vajzë për njohje serjoze tel 017630387162 mosha e vajzes 25 30 vjeç

Ermali jam jetoj në Gjermani me punë me Letra kërkoj një vajzë për lidhje serjoze të jetë 18 deri 26 vjeçe të jetë Shkodra Lezha Tirana jugu ose po të jetë në Europë aq ma mirë për mua të jetë me shkollë të lartë të di gjuhën gjermane dhe Anglisht të ketë mbaruar naj shkollë për infermjeri të jetë për të krijua familje për aventure s’më duhet gja ato që janë për aventurë mos të me shkruajnë nuk ju përgj flm Ermali ky Numri +4917669446813.

Vetëm vvhatsapp vetëm masdite mund të flasim se jam punë mëngjes deri darkë flm Ermali Gjermani ju lutem po patet mundësi transmetoni flm.

Amerikë

Jam Tani rri në USA dua të martohem me një femër serioz simpatike shqiptare pa probleme me shkolle të punësuar dhe mundësisht të ketë shpinë e vet 30-40 vjeçe pranoj dhe me një fëmijë Po mos ketë probleme me ishin Kish do mund të dërgoj sms në viber apo ËhatsApp në cell tim 0017277483923 jam I rregullt serious dhe me passport Americane.

Maqedoni

Përshëndetje dua të njoh një vajzë znj rreth të 30 kush është e interesuar ju pres në ëhtsup 069650480

Përsh Paloma jam një djalë 39 vj punoj dhe jetoj jashtë shqipërisë do doja të njihesha me një femër për qëllime serjoze e kaluara e saj ska rëndësi. Për më shumë ëatcap +38263409774

Angli

Jam KUJTIMI, jetoj në Angli, 59 vjeç, kërkoj një grua për qëllime serioze, gruaja të jetë e moshës 50- 55. Kush është e interesuar numri im është, 00447400093778

Përshëndetje gjithve kisha pas dëshirë të njof 1vajze 18_25vjeçe të jetë nga Shkodra ose zonat për rreth pa nr ju lutem mas merrni kush e gjen vedin tek ky sms mirë se vjen 00447383194336 flm😁

Jam 41 vjeç banoj në londër kërkoj lidhje serioze mund të kontaktoni në ËhatsApp 00447737003657

Suedi

Kërkoj një grua apo vaijz për takime sekrete jam 51 vjeçar punoj dhe jetoj në Suedi kam tre çuna por me ket që jetoj ka rënë interesi sexsual nr im +46703440324

Zvicër

Përshëndetje Jam Armando jetoj në zvicër me punë të mirë me shtëpi të gjitha të rregullt , do deshiroja të njifja një vajzë shqiptare të rregullt Allegra, të di të respektoj partnerin, të jetë e komunikushme, ju lutem kontaktoni në viber +41779956278 falimderit për mirë kuptimin dhe ju pres +39 353 361 1721

Belgjikë

Përshëndetje jam me pushime në shqipëri, jetoj në belgjikë për më shumë me shkruani në ë-upp 0032467767065

Francë

Prsh jam një djalë 38 vjeç Dua të njohe një vajzë për qëllime serioze banoj jasht shtetit në Franë botoni dhe Nr ju lutem +33 7 53 97 39 27

Facebook Comments
Loading...