Emigrantët kërkojnë vajza 850-3

Belgjikë

Përshëndetje jam Ari 29 vjeç jetoj në angli kush prej vajzave e ndjen veten për qëllime serjoze por vetëm serjoze kot stop nr 0032465126562 ëacap nr 00447404737338 jo kot ju lutem

Persh Paloma une jam Tani nga tirana jam 43 vjeç Dëshiroj të kem lidhje sekrete kush është e interesuar të me shkruaj në ëuatcap +32 465 27 51 68

Italia

Jam një djalë nga Shkodra, banoj në itali, jam 35 vjeç kam dëshirë që të njof një vajzë për martes, nga mosha 25 deri në moshen 32 +39 380 347 8720

Jam 39 vjeç jetoj Firenze I ndarë kërkoj femër serioze për lidhje+39 329 112 9939

Përshëndetje Paloma jam Anesti nga vlora punoj dhe jetoj në Milano jam 43 vjeç. 182 i gjatë jam i divorcuar jam shum mirë nga ana ekonomike Kërkoj një vajzë të sinqertë dhe të sjellshme për lidhje serioze. Me kontatoni në 3895779614. Ju falenderoj për mirëkuptimin

Psh jam një djalë 26 vjeç jetoje në itali kërkoj vajzë për lidhje serjoze jo tallje 00393808911211

Ciao!!!!! Mi chiamo Luca 42 anni italiano.. c’è qualche ragazza che vuole chattare con me ? Sono unë bell’uomo, di Firenze, ma sono un giramondo! Amo scrivere, il cinema, la musica, viaggiare, conoscere persone e fare esperienze che fanno crescere e star bene… vabbè scrivetemi e ci conosceremo… sono una persona aperta ! Kiss Luca +39 340 701 0709

Jam një djalë 34 vj kërkoj lidhje serjoze jetoj në itali nr 0698656039 dhe +39 342 054 4651

Jam një djalë 32 vjeç dhe jetoj në itali doja të njihesha me një vajzë për qellime serioze, nr, 0039 3896313059

Jam 33 vjeç jetoj në itali prej 20 vjetësh dua të njoh ndonje vajzë për qef jam nga veriu +39 346 163 0585

Prsh unë Jam një djalë 27 vjeç dhe ri në itali dua të nihem me goca ose mami për qjef për me shum bised tel flm? +39 331 491 1802

Përshëndetje Jam Rolandi nga Tr 29 vjeç kërkoj të njjohe një vajzë për lidhje serioze nga mosha 20 deri 29 Jetoj në Italy Të interesuarat të me bejn sms në këtë numër 00393801303263 Ju Faleminderit

Përshëndetje, jam Turi 40 vjeç nga tirana me banim të perkohshëm në milano., në gjendje shumë të mirë ekonomike, larg alkolit dhe duhanit, une jam një djalë i sinqertë dhe i ndershëm, nuk i dua aventurat dhe mashtrimet. Do të dëshiroja të njihem me një vajzë të sinqertë dhe të thjeshte maksimumi 35 vjeçe vetëm për qellime serioze, për tu nisur me një herë për në itali, për të kaluar jetë dhe krijuar familje. E theksoj që e interesuara mund të vij në takim edhe me njerëzit e saj. Po le numrin, cila do vajzë që i intereson të bëjë zile 00393892625545 flm

Persh jam Gerti 33 vjeç 180 i gjatë jetoj në Bologna po aktualisht ndodhem në shqipëri kërkoj një vajzë për njohje. vvhatsApp 00393668190502

Përshëndetje. Jam Mili nga Durrësi jetoj në itali jam 33 vjeç do doja një vajzë të mirë dhe të sinqertë. +39 328 255 7548.

Përshëndetje kërkoj numrin e zonjës që jeton në milano të iltalis 45 vjeçe numri im 00393284747995 faleminderit pres pergjigje

Përshëndetje, jam Kristiani nga lezha 28 vjeq biond sy boiqjell 1. 80 i gjatë kërkoj një vajzë të rregullt për lidhje serioze. +39 328 943 3603

Prsh jam 42 vjeç i divorcuar kam vite që jetoj në Itali, dëshiroj të njihem me një vajzë për qëllime serioze. Për informacione të mëtejshme ju le adresën time email [email protected] com

Si jeni! Shpresoj të jeni mirë dhe desha me pak fjalë unë jam një djalë 34 vjeç nga f-kruja jetoj në it 184 igjatë simpatik dhe kam 10 vite në it jetoj atje me dokumenta të rregullta. Dua të njoh një vajzë për qëllime serioze me pak fjal për ta martuar për të krijuar familje nr 0698656039 dhe +39 320 757 0518

Facebook Comments
Loading...