Emigrantët kërkojnë vajza 850-2

Spanja

Përshendetje! Quhem redi jam 28 vjeç, jetoj dhe studioj në Spanjë. Interesohem për njohje me një vajzë serioze e të sinqertë. Shpresoj që ajo vajzë që do me kontaktojë të jetë serioze dhe me qëllime për të ndertuar një familje, dhe jo me shty kohën. Ju le nr tim vvhatsapp. 0034699803009

Zvicra

Përshëndetje Paloma dhe suksese në punën tuaj… më quajnë Dejan jam 1. 80 trup i rregullt flok zi i lezetshëm edhe jetoj jashtë për momentin.. dua të njoh një femer të jetë simpatike e dashur e mirkuptueshme… kush ka dëshirë të më kontaktojë në vvhatsapp 0041762553131… flm dhe ju mirëpres

Maqedonia

Ju përshendes nga shkupi gazeta Paloma. Jam duke kerkuar një femër se plasa. A ka mundësi së shpejti. Ju lutem. +38970624351

Anglia

Përshëndetje Gazeta Paloma jam i interesuar për një vajzë serioze. Jam 29 vjeç 1. 77 i gjatë kush të jetë e interesuar mund të lerë një koment serioz dhe i shkruaj unë. Flm

Jam 41 vjeç banoj në londër kërkoj lidhje serioze mund të kontaktoni në vvhatsApp 00447737003657.

Okay. Interesohem për lidhje serioze për zonje nga mosha, 45-65. Të jetë rezidente në Europe si dhe Oqeani. Une jam 63 yr-old divorced over 15 yr. Have a fabulous day. John. +44 7503 652147

Përshëndetje! Jam kthyer nga Anglia, dhe jetoj në Athinë Greqi. Jam I divorced over 15 yr. Jam I interesuar për Zonje me banim në Athine. Regards Jani. +44 7503 652147

Jam një djalë 33 vjeç, I gjatë 1. 80cm, dhe simpatik x kam ardhur me pushime nga Londra dhe kërkoj një vajzë për pushime. Për më shumë kontaktoni në email: [email protected] com

Jam 41 vjeç banoj në londer kërkoj lidhje serioze mund të kontaktoni në vvhatsApp 00447737003657

Jam 1 djalë nga Tr 28 vjc jetoi në angli kërkoj ndonjë mami sexi që jeton ketu të kalojmë momente të nxehta me shkr në vvhatsap flm +0447400105285

Facebook Comments
Loading...