Emigrantët kërkojnë vajza 849-2

Finlandë

Persh jam një djalë 36 vjeç kërkoj një vajzë për serjiozisht unë jetoj në filandë 00358465357446.

Gjermani

Prsh gazzetta Paloma. Jam Gëzimi 38 vjeçar jetoj në gjermani dhe kërkoj një vajzë të sinqertë nga 20-35 vjeçare Preferoj msm po është e mundur. Jo telefonatë +49 172 2352435

Prsh jam Mert 34 vjeç jam i divorcuar dhe në kërkim të një njeriu që të këtë pas të njëjtën gjë. tel 00491632471197. ëhatsapp.. viber

Përshëndetje Mirë dita unë jam Ermali jetoj Gjermani jam 28 vjeç kërkoj një vajzë nga shqipëria 18 deri 25 për Lidhje serjoze Vajza të jetë me shkolle të Lartë të jetë nga shkodra lezha tirana ose jugu unë kërkoj lidhje serjoze unë jetoj dhe punoj në Gjermani Po ju Le Numrin Mund të më shkruani në vvhatsapp +4917669446813

Vetëm sms Vajza. Vajza të jetë nga veriu ose jugu por të jetë e sinqertë për lidhje serjoze ato vajza që nuk jane për lidhje serjoze mos më shkruani ju lutem se nuk ju përgj kam një biznes timin vajza cila vajzë do të ken fatin të kaloj jeten me mua le të shkruaj por të jetë serjoze dhe me shkolle të larte ktu mund të më shkruani vajza vvhatsapp +4917669446813sms vajza ju pret Ermali Deutschland

Përshëndetje Unë jam 30 vj, me arsim të larte + master në UNT. Prej 3 vitesh jetoj e punoj në gjermani.. Jam në kerkim të një vajzë me arsim të larte, të moshes nen 29 vj. Të jetë e sjellshme, korrekte dhe e vendosur për të krijuar një familje të dashur dhe të ngrohte.. Jam njeri i sjellshem, e mbaj fjalen e dhene dhe ëndërroj për një familje sa me të ngrohte… Ju lutem atyre që ju intereso të me kontaktojne në ëhatsap, Vetëm ato vajza që kerkojne të njejten gje… Ju flm të gjith satafit dhe lexuesve të kesaj gazete.. klb +49 178 8362735

Prsh jam një djalë jetoj në gjermani kam dëshirë të njihem me një vajzë tel 017630387162

Përshëndetje, jam një djalë nga veriu 29 vjeç, kam qen i fejuar por kur bashkohesh me njeriun e gabuar ta shkaterron jeten, unë kërkoj një vajzë deri 26 vjeçe për lidhje serjoze jo për tallje, nga vajza kërkoj vetëm të jetë e sinqertë dhe e paster, nk me intereson bukuria, me mjafton drejtësia dhe sinqeriteti, , nqs ka pasur ndonje histori, nuk me intereson , mua me intereson e ardhmja e kaluara sme intereson, nga unë ju premtoj dashuri sinqeritet, une jetoj në europe, ketu në shqipëri jetoj në qytet në durres

Unë ju pres në këtë nr (+4915218004206 vetëm vajzat e sinqerta e të mira, po që për kalim kohe apo për femra tangerllikse me mirë mos i bjer fare keti nr, se une dua të kem një Person që të kaloj mirë dhe një jetë të lumturPer me teper flasim.. Ju pershendes

Përshëndetje Jam Vini Nga Elbasani jam 31 vj jam beqar jam person i sinqertë edhe serioz jam i interesuar të njoh një vajzë për qellime serioze për momentin ndodhem në gjermani por do kthehem kto dite vajza të jetë nga elb, Tr, dr, br, lu, nga kto qytete mosha 18 deri në 25 vj theksoj për lidhje serioze të me kontaktojn në ëhatsapp 00491633310116

Prsh Paloma dhe gjithë ndjekesve të faqes suaj, do kisha deshirë të njihja ndonjë vajzë pse jo për qëllime serioze kam shum vite jetoj jashtë dhe se kam pas shumë mundesinë me jetu në shqipëri, jam 185 i gjat, 30 vjeç, flokt njgjyr geshtenj, 78 kg, po është ndonjë që interesohet të njihemi po le vvhatsapp 004915770051987. po ka deshir ndonji që të njihemi po pres vetëm në vvhatsapp.

Facebook Comments
Loading...