Emigrantët kërkojnë vajza 849-1

Belgjike

Mirëmengjesi. Jam një djalë 36 vjeç jetoi në bellgjikë, kërkoi një lidhje për martesë mosha 30 deri në 35 e pa martuar jam I paisur me pashaportë greke kush interesohet të kontaktoi në cdo or +32 472 50 21 12

Greqi

Prsh unë jam një djalë nga elb do doja të tu njihja me ndonjë vajzë për më shumë 00306955369357😊

Jam një djalë nga berati 32 vjeç desha të njihesha me ndonjë vajzë ose mami për lidhje sekrete 00306994775146

Jam një çun nga shkodra dhe kam dëshirë që të lidhem me një vajzë nuk më prish nga është jam 31 vjeq +30 698 497 1048

Përshëndetje miq të redaksisë të gazetes pas shumë përpjekjesh për të gjetur njeriun e përshtatshëm dhe shpirtin binjak thash tju dreitohem njëherë dhe juve mbase mund të këtë rezultat quhem Toni jam 39 vjeç me gjendje të mirë ekonomike banues në maminas deshiroj të kem një lidhje serjoze me një vajzë nga 20 deri n 35 vjeqe mund të m ëshkruani n numrin 0688112548 ose n guacap ju mirëpres respekt +30 698 757 4714

Nr im është 6996558899 nëse ndonjëra dëshiron ndjehet e vetmuar mund të me kontaktojë asgjë nuk humbet vetëm në athinë.

Prsh jam Mario 29vjeç lindur e rritur në athinë dua një gocë serioze Ky është nr tel gocat në vaiber 00306944060522 ju flm

A më dërgo një numër vajzë për lidhje sekrete që të jetojë në Greqi +30 694 461 3645

Persh. goca jam Eri jetoj në gr në arte. Për më tepër folim 6992905852

Përshëndetje jam Zani nga Shkodra 27 vjeç për momentin jam në shqipëri dua të njoh një vajzë nga 18 -24 vjeçe për fejes ju lutem jo për kalim kohe ose për të folur kot. për me shum info le nr e vvhatsapit grek mund të me shkruani +30695875637

Përshëndetje kërkoj të nihem me një vajzë për qëllime serjoze. Jam Klodi 30 vjeç. Banoj në GR 00306986409808 ëhatsap ose viber

Përshëndetje Paloma, jam një djalë 33 emigrant, dot doja të njihja një vajzë +30694832jj99

Facebook Comments
Loading...