Emigrantët kërkojnë/ vajza 846

Zvicër

Jam Mashkull jetoj e punoj në zvicërr jam serioz dhe i sinqertë nuk kam obligime familjare dhe jetoj vetëm kerkoj nji femer të moshes nga 30 deri në 50 vjeçare të jetë e sinqertë dhe familjare ju mirpres në viber apo ëatsap 0041786852331.

Norvegji

jam Xhimi 32 vjeç jetoj në Norvegji kerkoj një njohje serioze me një femer nr tel +40 746 618 250.

Amerikë

Përshëndetje. jam një djalë nga shqiperia por jetoj në AMERIK. dua lidhje me një F. Ky është numeri Im. 0013474810585 flm

Pershd jam Tani 47. Vjeç rri në USA I divorcuar me një femije të rritur 20 vjeç dua të njihem me një femer 35-40 vjeçe serious simpatike të rregullt pa femije me shkolle e me shtepine e saj dhe të kete mundesi të vije me vise në USA. Kush I ploteson keto kushte mund të shkruaj sms të cell I’m 0017277483923 ju mirë pres.

Kosovë

Jam Nusreti, 43 vjeç, për lidhje serioze dua të njihem me nej vajzë me shtetesi të jashtme. +377 45 447 343

Arabi Saudite

Përshëndetje jam një djalë nga fieri 36 vj jam familiar I rregullt dua të krijoj një lidhje me një femer familiare mundesisht afer fierit jam I sinqertë korrekt besnik e tlj… për me shumë flasim në tlf koha verteton gjithcka +97433224652 sms në ëhat’s happ besoj nga kjo jav jam në shqiperi.

Suedi

kerkoj një vajzë për knaqsi ose për pendime serjoze jam 38 vjeqar ato femra që thirrin për knaqsi do ju ndimoj finencijarisht +46 70 490 58 73

Angli

Përshëndetje jam Albani nga shkodra jetoj prej vitesh në Londer jam i arsimuar për juridik dhe po ashtu punoj në një dhome avokatie në Londer.

Jam nga dt 15 korrik në shqiperi kerkoj një mami nga mosha 40-50 që të bejme pushimet sebashku në shqiperi pse jo të ja kalojme dhe bukur. Të interesuaret të me kontaktojn në e -mail :alban. [email protected] com

Jam 41 vjeç banoj në londer kerkoj lidhje serioze mund të kontaktoni në ËhatsApp 00447737003657

Përshëndetje jam ari 29 vjeç jetoj në angli kush prej vajzave e ndjen veten për qedhimi serjoze por vete serjoze kot stop nr 0032465126562 ëacap nr 00447404737338 jo kot ju lutem

Finlandë

prsh kerkoj një vajzë për serjozisht jam 36 vjeç jetoj në filand ky është numri 00358465357446 ëhatsapp viber.

Zvicër

Persh jam Adem kerkoj nji femer për me vazhdu jeten, jam në zvicerr jetoj në zvicerr jam nji burr kerkoj nji gru serioze për me vazhdu jeten, unë gjindem në zvicerr numri tel +41798547121

Amerikë

Përshëndetje Paloma. Jam një djalë nga shkodra po jetoj në USA- jam I divorcuar tani po shikoj për një lidhje tjeter – mundesisht po pate nga Europe ose në Kannada që kan mundesi për me ardh me shpejt- jo se nuk kam dukumenta unë jam I stabilizuar me pun e shtepi timen e me pashaport po kam nuk dua të humbi kohë – Po kush asht I interesuar ky asht numri im e tme bani tex – po numrin nuk dua të poblikoni në gazete ju Flm: numrin tim mereni në redaksine e Palomës.

Facebook Comments
Loading...