Emigrantët kërkojnë/ vajza 844

Kroaci

Jam një 28 vjeçar, Jetoj në Kroaci, me origjine jam goran, kam dhe shtetesi bullgare. Desha të njihem me një vajzë serioze. Mosha e saj të jetë deri 28 vjeçe. Nr im +382 63 487 238. Në shqiperi vi vetëm për pushime.

Amerikë

Përshd jam Tani 47 vjeç I divorcuar me një femije të rritur, me punë të mirë e passport jam dua të njihem me një vajzë 30-40 vjeçe me shkolle dhe një fëmi je e pranoj Po mos të këtë probleme ti këtë vdekur burri me mirë të rregullt e simpatike dhe mundesi shy të këtë shtepine e vet, dhe Kush ka mundesi të haje në USA me vizë e të vi shpejt, do mund të takohet me mua ju lutem me line sms në ËhatsApp me cell 0017277483923.

Belgjikë

Përshëndetje jam Tani nga tirana 40 vjeç. jetoj jashtë shtetit dhe me punë jam i divorcuar kërkoj një vajzë ose grua të jetë e divorcuar deri në 20 deri 35 vjeçe por të jetë e sinqertë dhe të dije të respekoj. Ju jam mirënjohes nëse e postoni. e ripërsëris kërkoj për qëllime serioze e jo për tallje. të intersuarat të bejnë tel në ëuatsap ose të shkruajne ju mirepres. +32 465 27 51 68

Angli

Jam 41 vjeç banoj në londër kërkoj lidhje serioze mund të kontaktoni në vvhatsApp 00447737003657

Gjermani

Prsh jam Mario 27 vjeç jetoi gjermani dua të njoh një vajzë për qëllime serioze vvhatssap 00495175904827

Prsh jam Mert 33 vjeç jam i divorcuar dhe jam në kerkim të njeriut për të kaluar jeten për me shum kontakt ëhatsapp 00491632471197 respekte

Jam një djalë 29 vjeç që kërkoj një lillje serjoze unë jetoj në gjermani kush është einteresuar të meshkruaj +355 69 837 3005

Zvicër

Jam një djalë nga durrësi quhem Elton jam 28 vjeç jetoj dhe punoj në zvicër. Kërkoj një vajzë vetëm për qellime serioze. vajza të jetë 18 deri 25 vjeçe (theksoj vetëm për qëllime serioze. për më tepër numri im ëatsap. +41768131636

Përshëndetje paloma jam një djalë 29 vjeç jetoj në milano.. i kam të gjitha kushtet që ate vajzë që do me kontaktojë ta mbaj në pellëmbë të dorës… mund të më kontaktoni në këtë nr në ëhatsapp flm edhe gjithe të mirat +41 77 993 23 06

Itali

Ciao jam Aldo nga Tr jetoj në Milano nuk jam gay por kam dëshirë dua ta provoj me një djalë jam 35 vjeç djali të jetë jo më shumë se 22 vjeç kush dëshiron t’më shkruaj në ëatsap +39 331 160 4300

Përshëndetje. Jam Arbeni nga Durrësi, jetij në Ancona nga viti 95 e viti 91 për hete të parë në Itali, kam punë fikse, jetë të qetë e të mirë, pasaportë italiane prej shumë vitesh. Familjarët i kam në Itali të gjithë. Punoj me makineri të kompjuterizuara bë Ancona. Jam 43 vjeç, kërkoj një femër serioze për martesë deri në moshën 38 vje. Pres sms në vvhatsapp +39 393 046 5885

Përshëndetje jam 41 vjeç kërkoj një femer nga lezha ose shkodra vetëm për qef. +39 389 590 4555

Jam 48 vjeç, jetoj në Itali. Kërkoj një vajzë të moshës 37-47 vjeç. Kush është e interesuar le të marrë emailin tim në gazetë. Faleminderit.

 

Pershendetje. jam nji djalë 39 vjeç e simpatik e jetoj në itaine e veriut.. do doja të njihem me na nji vajzë që jeton ketu në itali. ju falenderoj për mirekuptimin e ju mirepres të me shkruani ke ky nr tel 0039 3511449730

Pershendetje një djalë jetoj në itali kërkoj një femer serioze për të krijuar një familje për të jetuar në itali Jam 47 vjeç për me shum Tel 00393284747995 [email protected] com faleminderit

:Pèrshèndetje. Jam 43vjeç i sapo divorcuar me1fèmi6vjeç qè e man ish gruaja nè kujdestari. Jetoj prsh vitesh nè Itali. Kèrkoj lidhje serioze me1vajzè deri38vjeçe, mundèsisht tè jetojè edhe ajo nè Itali!? +39 340 896 9834

Prsh jam një djalë 27 vjeç jetoje në itali kerkoje një vajzë të sinqerte për serozishte 003808911211

Jam 53 vjeqar nga kos jetoj në itali dua një zonj për lidhje serioze nga kos. Apo nga shqipria vetum lidhje serioze ju lutem+39 389 448 0133

Jam një djalë 27 vjeç nga Berati jetoj në Milano I sinqert dhe serioz kërkoj një goc për lidhje serioze pres telefonata vetëm për ato goca që kerkojn lidh je serioze +393498389274

Persh Paloma jam arditi nga elb 30 vjeç jetoje në Itali pri 13 vitesh, jam Interesuar për një vajzë të sinqerte ta jofi jeten dhe të jetë e’i teresuar pe r një jofje për qedhime serjoze vvhasap 00393290982559

Prsh jam një djalë nga fieri jetoj në itali jam 28 vjeç kërkoj një lidhje kush është e interesuar në kontaktoj ucap ose viber 00 39 329 037 7609.

Hollandë

Prsh Paloma jam Toni jetoj në Rotterdam dua të njoh një vajzë për njohje të përkohshme 0031685663398

Francë

Jam një emigrant në France kërkoj një lidhje serioze Numër cellulari 0751434285

Greqi

Jam një djalë po Berati kërkoj të njihem nuk vajzat dhe gra të martuara për lidhje sekrete 00306994775146

Prsh. Jam një djalë 37vjec 1. 75 trup sportv nga jugu me banim në Tirane perkohesisht jam në Gr, jam larg duhanit veseve dhe pijeve alkolike, jam me një ekonomi të perqendruar, për arsye që nuk kam gjet tip karakterit që me pershtatet njeriun e duhur, gjithashtu kohen e kam të kufizuar dhe jo se nuk jam i zoti, kërkoj një lidhje të sinqerte serioze me një vajzë pa femije të diplomuar të këtë paraqitje të jetë e thjeshte pretenduese për jeten të dije të vleresoj nga zemra dhe jo nga interesi 23-35 vjeçe. pres sms le nr tel +306947177871

Përshëndetje jam një djalë nga Fieri jam 28 vjeç dhe kërkoj një femer të divorcuar se dhe vet jam i divorcuar+30 694 375 7364

Përshëndetje jam një djalë na Berati kush ka dëshirë për një njohe me mua le të më kontaktojë në uatcap 00355698789542 ose viber 6986818357 se ndodhem në greqi për momentin flm

Jam 46 vj i ndarë nga jugu banij në Athinë, dhe kërkoj një lidhje të sinqerte me një femer. telefoni im 6955232122

Përshëndetje jam një Djalë 28 vjeç kërkoj të njihem me një zonjë ose zonjushë për një lidhje ju mirpres Për momentin jam në Gr. ëatsap 0030698 0356545

Jam një zotëri afër dr punoj në selanik. Jam 46 vjeç. Ka ndonjë grua që don lidhje sekrete. ky është nr 00306998383777 kush të dëshirojë vetëm sms. jo zile.

Përshëndetje jam 47 vjeç jetoj në GR. Kërkoj një femer për lidhje serioze jo mashtruese larg veseve të këqija. Mosha 35.. 45 vjeçe të bejme një jetë të qetë e të lumtur. mundësisht të ndodhet në Gr… ska rendesi se ka femije. tel. 00306943998589

Përshëndetje interesohem për njofje Quhem Geni jo për filma e aventura e theksoj e interesuara të jetë 24 deri 28 vjeçe më shkruaj në nr e Tel 0030694882

Facebook Comments
Loading...