Emigrantët kërkojnë/ vajza 843

Belgjike

Persh paloma jeni faqja më e mirë deri më tani atëherë unë jam nga tirana quhem (Artan) jam 40 vjeç do doja të njihesha me ndonjë vajzë ose grua, nuk ka rendesi e shkuara por të jetë e sinqertë ju pres ju faleminerit paloma +32 465 27 51 68.

Francë

Pershendetje gazeta Paloma jam Erioni nga tirana kam deshirë të lidhem me një grua të martuar që din ti ruajë sekretet e një lidhje mosha të jetë 20 deri 30 për ma shumë mund të flasim në ketë nr tel 33605684855 ju mirëpres

Kosova

Hallo jam nga Kosova kerkoj ni femën të mirë mosha të jetë 35 deri 40. +386 49 732 755.

Amerikë

Pershd jam Tani 47. Vjeç rri në USA I divorcuar me një fëmijë të rritur 20 vjeç dua të njihem me një femer 35-40 vjece serious simpatike të rregullt pa femije me shkolle e me shtëpinë e saj dhe të ketë mundesi të vije me vise në USA. Kush I plotëson këto kushte mund të shkruaj sms të cell I’m 0017277483923 ju mirë pres.

Gjermani

Kam një djalë 30 vjeç nga Gjermania. Jam i interesuar për një lidhje me një vajzë të moshes 20-28 për lidhje serioze. Kam degjuar shumë për vajzat shqipetare që jane shumë të mira prandaj po kërkoj të njihem me to. Unë nuk flas shqip por vetëm anglisht ose gjermanisht. për me shumë kontaktoni inbox. Lars Thauren https://m. facebook. com/lars. thauren

Jam 50vj nga Durrësi i divorcuar jo për faj tim banoj në Gjrmani dua të njihem me një femer rreth moshes time që është me karakter e sedr njerëzore Nr im 00 491786622563 sms se ju marr unë në viber kur punoj e mbaj tel mbyll

Itali

Prsh kush mam ka dëshirë te ketë lidhje për qef 00393458734686

Prsh vajza jam një djalë 27 vjece. Jetoje në itali kerkoje në vajzë. për lidhje serjoze jo tallje 0039380891211

PERSHENDETJE. JAM një djalë 41 vjeç, jetoj në Milano, kërkoj një vajzë për lidhje serioze. FALEMINDERIT +39 389 598 9227

Përshëndetie, jam një zotëri që jetoj prej me shumë se 22 vitesh në Milano. Jam i rregullet në të gjitha drejtimet nuk kam vese të keqia, Jam serioz dhe me paraqitje të mirë. Me punë të rregullet dhe me shtëpi. Kërkoj të njihem me një zonjë serioze dhe me paraqitje të mirë të jetë e moshes 38-deri ne 45 vjet. mundësisht të jetë me prefesion infermiere. por Edhe persona të tjer që kane vlera mondet të më telefonojnë në numrin e mëposhtëm 00393492359400 ju Faleminderit

Përshëndetje vajza jam Mireli 27 vjeçe jetoj në itali kërkoj një vajzë të sinqertë jo tallie 00393808911211

Prsh jam një zotëri që jetoj dhe punoj në itali që prej vitit 91. jam 55 vjeç kërkoj një zonjë për lidhje serioze të jetë e sinqertë jam i divorcuar jetoj vetëm zonja të jetë jo me shumë se 45 vjeçe. Për më shumë flasim në tel.. +39 375 554 5706.

Përshëndetje do kisha dëshirë të njoh një vajzë për lidhje seriose kush është e interesuar të më shkruajë tel 00393455249516 flm.

Angli

Hi prsh kam një djalë 37 vjeç jetoj prej 4 vitesh në London jam i divorcuar kërkoj një vajzë shqiptare në London ose shqipëri ju lutem anonim rrespekte +44 7379 252126

Jam 41 vjeç banoj në londër kërkoj lidhje serioze mund të kontaktoni në ËhatsApp 00447737003657

 Greqi

Përshëndetje: jam një djalë i cili jetoj prej vitesh në greqi, do doja të njihesha me një vajzë pse jo edhe për lidhje serioze.. me ose pa femij.. por mbi të gjitha të jetë besnike edhe me karakter të mirë. Për më tepër.. nr. +306994020230 viber ose ëhtsp.

Jam 45 kërkoj një mami për lidhje serjoze 6992405062

Prsh jam 40 vj 180. gja 80 kg i pamshëm beqar. Jetoj në greqi gjendje ekonomike të mirë. Kërkoj lidhje serioze me një bukuroshe shqiptare. deri 30 vjeç. tl. 00306941486902 ëhatsap.

Psh jam Ervi jetoj jasht dhe kërkoj një gocë per lidhje jo për tallje kush ka deshirë të me kontaktojë në ëocap +306955426012

Jam një djalë i divorcuar me banim në athinë 43 vjeç kërkoj një femer vetëm nga jugu deri në 35 vjece pa femij por femer me dinjitet jo mashtruse femra t e banoj në athinë kush dëshiron të marr të numri 6989423933 pres një femer të sinqert

Jam një zotëri afer dr punoj në selanik. jam 46 vjeç. ka ndonje grua që don lidhje sekrete. Ky është nr 00306998383777 kush të deshiroj vetëm sms. jo zile.

Jam Toni kërkoj një zonjë për parea shoqeri të pastër sekrete të jetë në greqi përreth patrës pres me sms 00306942686975.

Facebook Comments
Loading...