Emigrantët kërkojnë/ vajza 841

Itali

Prsh jam ni çun 29 vjeç dhe dua të nihem me një gocë që don të vi jashtë vendit për më shumë bisedë në tel flm jo privat. jo tallje flm +39 331 491 1802

Hollandë

Quhem David dua të njoh një goc për njohje të përhershme jetoj në Amsterdam+31 6 84059923

Belgjikë

Përshëndetje paloma jeni super me thënë të drejtën, shumë herë kemi bërë statuse por asnjë rezultat dhe një here po e dërg jam tani nga tirana jam 40 vjeç kush vajzë apo grua e ndarë nuk ka rëndësi e shkuara e saj mjafton të jetë e respektueshme të më komentojë ose like me që të ju kontaktoj flm nëse e postoni jeni me të mirët paloma, respekte nga Tani +32 465 41 84 30

Quhem David 37 vjeç, dua të njoh një gocë për njohje të përhershme jetoj në Amsterdam +31 6 84059923.

Francë

Jam Erioni nga tirana jetoj jashtë shqipërisë në francë kërkoj një grua të martuar për një lidhje sekrete mosha të jetë 20 deri në 30 vjeçe kush të ketë dëshirë të më kontaktojë në këtë numër tele ose ëucap 33605684855 ju mirpres

Jam një çun jetoj në europë dhe dua një çun tjetër nga tr ose redhen e shqipëris të jetë nga mosha 18 e sipër me arsim dhe të di na një gjuhë të huaj të jetë me arsim dhe të jetë isqerrte dhe ma mar këtu ku jetoj unë në eurpo pers sms dhe tel në ëcpe. Ky është numri im 0033753614425 dhe +33 7 51 39 10 57 çun g, y ju flm për mirë kuptimin

Unë jam Klodi 28 vjeç lindur me 20 mars 1991 jam nga dibra jam në francë mihlus jam pa letra kam vetëm 8 vjet shkollë jam i gjatë 170 jam 66kg jam me flokë gështenje sy jeshill jam i mesatar në trup jam musliman e praktikoj fenë dhe dua të njoh një femër serjoze për martesë mosha 20 deri në 26vjece do doja të jetë në francë apo europë dhe ajo por nuk ka shumë rëndësi rëndësi ka të jetë e sinqertë dhe të dojë të bëj familje jo lojra. Të interesuart të më bëjnë viber ose tel në numrin 0033602210442 ju lutem jo tallje pashi Zotin flm për mirëkuptimin

Përshëndetje unë jam Klodi 28 vjeç nga dibra beqar jam në francë pa letra. Unë dua ta të njoh një femër serjoz për martesë mosha 20 deri 27vjece të iteresuar të të më bëjnë tel ose viber në 0033604495424 ju lutem jo lojra.

Angli

Jam 41 vjeç banoj në londër kërkoj lidhje serioze mund të kontaktoni në ËhatsApp 00447737003657

Përshëndetje pàloma, do kisha dëshirë të njifja një gocë për serjozisht mundesisht të jetë me letra greke unë quhem Stefani jam 28 vjeçe por unë jetoj në londër prej tre vitesh nr07383120538 të interesuarat i mirëpres në ËhatsApp

Prsh jam Leo 34 vjeç dua Të njoh një femër veq për qef Të jetoj në angli nr im Është 07405580214 thanks

Persh jam një djalë në angli Londër me saktë dëshiroj të njoh një vajzë deri nga mosha 28 vjeçe me letra europiane greke rumune bullgare vetëm të jetë mee letra europiane kundrejt një marrveshje +44 7503 259352

Zvicër

Jam një burrë 53 vjeç jetoj në zvicer kërkoj mami ose goce për takimet intime ajo të jetë nga kosova shqiperia maqedonia jam 175/67 kg paguaj për takimet sms vacap +41791211725

Jam një djalë nga durrësi quhem Elton jam 28 vjeç jetoj dhe punoj në zvicer. kërkoj një vajzë vetëm për qëllime serioze. vajza të jetë 18 deri 25 vjeçe (theksoj vetëm për qëllime serioze. për me teper numri im ëatsap. +41768131636

Jam i interesuar për një vajzë serioze deri në 27vjet. Jetoj në Zvicër me qenë e bukur me një profesion infirmière ose masage nuk do pendohesh +41 79 307 22 17

Greqi

Prsh. jam nga elb. kërkoj të njihem me një vajzë për lidhje serjoze. Dua që vajza të jetë egjat 1. 60. e gjat. të jetë ebukur kinge sic jam vet. dhe me zemer të madhe po sic jam vet. të jetë 25. deri në 30. vjeçe. shpejt të martohemi se do të na vej rama taksa neve beqareve hahaha kujt ti intereson të me kontaktoj në ketë. nr. 00306996138788. kam dhe uatsap i puth të gjitha yjet…. flmd…

Përsh dua një Mami na jugu për lidhje serjoze jam 45 vjeç 6992405062.

Prsh dua të njihem me një vajzë të sinqertë për dashuri romantike pse jo

+30 698 756 4609: dhe seriozisht.. ËhatsApp viber jam një djalë jam në greqi

Jam 34 vjeç dua njohe një goce për serjozisht 00306951131318 ju lutem vetëm serjoshte jo tallje

Përshëndetje jam në kërkim të një vajzë për martese mosha 30 vjeçe të jetë tip e urte dhe e sjellshme, unë jam tip i qet banoj në Athine për me teper le telefoni 0030 6940687135

Jam x dhe desha të njihem me një vajzë 0036947049381

Facebook Comments
Loading...