Emigrantët kërkojnë/ vajza 836

Amerikë

Pershd jam Tani 47 vjec I divorcuar me një femije të rritur, me pune të mirë e passport jam dua të njihem me një vajzë 35-40 vjece me shkolle PA femije të rregullt e simpatike. d o nga fundi prillit në shqiperi dhe Kush do mund të takohet me mua ju lutem me line sms në ËhatsApp me cell 0017277483923.

Zvicër

Jam një djalë nga durresi quhem elton jam 28 vjec jetoj dhe punoj në zvicer. kerkoj një vajzë vetëm për qellime serioze. vajza të jet 18 deri 25 vjece (theksoj vetëm për qellime serioze. për me teper numri im ëatsap. +41768131636

Përshëndetje stafi, jam kleo 29 vjec kerkoj njohje me një femer nuk ka rendesi mosha.. jetoj jasht ndihem paksa i vetmuar.. femren qe eshte e interesuar mund ta mbaj në pellembe të dores sepse i kam të gjitha mundesit… kush eshte e interesuar le të kontaktoj me stafin edhe me shkruani në ëhatsapp ju mirëpres… flm +41 77 993 23 06

Pershëndtje jam një djalë 23 vjec jetoj në zvicer jam i interesuar për një vajzë për lidhje serioze ju flm. +41 77 985 64 47

Francë

Prsh.. jam një Djalë 29 vjec nga Tirana punoj dhe jetoj në Paris doja të një njihja një Vajzë të mirë dhe të sjellshme me pak fjal të di si të vleresoj një Djalë.. mund të flisni dhe të shprehni në koment por jo ofendime ju lutem Adresen e gjeni të Stafi, faleminderit nga Andi Hoxha Fcb ËhatsApp Viber 0033751495944 flm nese e Postoni

Angli

Jam 30 vjec Une jetoi në Angli, jam I interesuar të njoh një vajzë për lidhje serjoze. +44 7365 892953

Prsh jam 33 vjeq kerkoj të njihemi me Dikan në London vetëm gra Hi Prsh kam deshir të njihem me një goc apo mami ska rensi mosha ju pres +44 7515 168858

Jam një djalë jetoj dhe punoj në angli dua të nihem me 1 vajzë për lidhje serjoze lu lutem vetëm ato qe ekan serjozisht faleminderit për kuptimin +44 7366 062765

Turqi

[02:05, 4/5/2019] +90 507 077 90 59: Jam Skenderi 50 vjeç nga Tirana por qe punoj e jetoj prej vitesh në Turqi. Kam kryer dy universitete dhe kam punen time ketu. Kam paraqitje dhe fizik të mirë. Kerkoj një femer shqiptare ti mundesoj pushime ketu dhe të njihemi.

[02:07, 4/5/2019] +90 507 077 90 59: Për të interesuarat le në redaksi nr ËhatsApp 0090 507 077 90 59 gjithashtu edhe e-mail iskender. [email protected] com

Gjermani

Përshëndetje Jam Toni Gjermani 29 vjecar jetoj punoj në Gjermani me pune dhe me letra jam

kerkoj të Nihem me një vajzë të thjeshte qe ka mendjen për të krijuare një Familje vajza të jet 18-deri 30 vjece edhe po të jete me shkolle të larte me mirë po të dije dhe gjermanishten ky Numri im Ëhatsapp +4915128969401 ketu mund të me shkruani vajza vetëm Ëhatsapp flm Respekte Toni Gjermani Shpresoj ta publikoni në Gazete diten shtune Flm

itali

Prsh jam një djalë nga berati 27 vjec i sinqert e serjoz banoj në milano kerkoj një lidhje serjoze me një goc të jetoj në itali tl 393498389274

Përshëndetje. Jam Arbeni nga Durrësi, jetij në Ancona nga viti 95 e viti 91 për hete të parë në Itali, kam punë fikse, jetë të qetë e të mirë, pasaportë italiane prej shumë vitesh. Familjarët i kam në Itali të gjithë. Punoj me makineri të kompjuterizuara bë Ancona. Jam 43 vjeç, kërkoj nëj femër serioze për martesë deri në moshën 38 vje. Pres sms në vvhatsapp +39 393 046 5885

23 vjec jam nga tirana jetoj në itali, Dua të njihem me një vajzë jam një djalë qe jetoj në itali +39 345 168 1339

Jam një djalë nega vlora kerkoj një lidhje serjoze jetoj në itali numri esht ky 3240583281

prsh  jam blendi nga fieri 32 vjec, jetoj në itali do doja të njihesha me një vajzë nr +39 389 5848521

Greqi

Gjesi jam nga elb jam 33 vjec jam 1. 75 igjat jetoj në athin edhe punoj jam ortodoks edhe kerkoj të njihem me një vajzë jo pertallje as perte kaluar kohen dua lidhje serioze nese kemi ndonjeren qe jeton në athin ose diku afer të jet nga mosha 28 derine 31 vjece sdua tallje as të lendihen ok kerkoj një person të jet esinqert nuk ka problem bukurija ose feja ok julutem publikojeni popres 306941578910

Jam 49 vjec nuk tregoj moshen I divorcuar me femij mosh rritur 1. 80 gjat trup rregullt jam njeri shumë I sinqert familjar shumë I dashur hobi Im udhetimet gjata jam shumë romantic pothiajse bej pjes në ate kategori njerzish qe quhen të kompletuar jetoj prej 26 vjetesh Greqi. Për krijim familje kërkoj një vajzë shqiptare deri 42 vjeçe e cila duhet të jetë besnike familjare e edukuar e dashure elegante, e terheqese por mbi të gjitha, zemërhapur e jo nga soji i atyre që e kanë punë zakoni të shtiren çfarë nuk janë në të vërtetë! Origjina apo vendndodhja e vajzës janë të parëndësishme. premtoj dashuri mirkuptim dhe sinqeritet pra gjejm tek njeri tjetri endra deshira mendime perbashkta. Mundesisht pa femij në ngarkim tel 00306995654812

Respekte kerkoj një vajzë të mirë për lidhje seiroze jetoj në Greqi 37 vjeç ï gjat esmer…. +355 69 986 3579

Jam një 39 vjec kam qene i martuar me një vajzë të huaj perj 8 vitesh dhe tani jam ndar kam një vit kerkoj të njifem me një vajzë për lidhje serjoze jo për aventura jetoj tani për tani në greqi nr 00306985802034 ju faleminderit

Facebook Comments
Loading...