Emigrantët kërkojnë/ vajza 832

Suedi

Okay! Jam 62 vjeç, lindur Tirane. Jetoj në Sueden. Interesohem, për lidhje serioze 50-65 vjeç. Zonja të jetojë jashtë, mundësisht në Vendet Skandinave, përfshihen edhe Vendet e Zhvillura. Numri vvhats App: +46793434987. Flm.

Francë

France. Jam 36 vjeç, jetoj në Francë, I interesuar për lidhje serioze. :kërkoj nr è një vajzë për lidhje serioze +33 6 27 99 55 57

Prsh jam 33 vj simpatik, dëshiroj të njihem me një femër për biseda hot dhe më tepër, ndonjera që ndihet e vetmuar dhe pse mund të ken dikë :/ mosha ska rëndësi e interesuara të me shkruaj në viber ëhatss upp ( 0033753203733 )

Gjermani

Përshëndetje jam një djalë 29 vjeç me shkolle të larte kërkoj një goc me arsim të larte për lidhje serioze. Jetoj në gjermani për momenti +49 178 8362735

Përshëndetje jam 42 vjeç kërkoi një njohje +49 1577 4795695: të jetë nga kufiri vlorë deri në sarandë

Londër

Jam 41 vjeç i divorcuar banoj në londer kërkoj një vajzë për lidhje serioze mund të kontaktoni në ëhatsapp dhe ju lutem prezantohuni kur të kontaktoni 00447737003657. faleminderit.

Jam Kujtimi me Banim në Angli jam I vetëm dëshiroj të nihem me një zonjë nga mosha 40 Deri 45 vjeçe. +44 7769 328902

Itali

Përshëndetje në se është e mundur kërkoj nr jam all’età 35 vjeçe nga dire di+39 328 585 7458

Jam nga Dibra por jetoj në Itali. Mosha ime është 49 vjeç. Kërkoj një zonjë për të vazhduar pjesen e jetes që ka mbetur. Vetëm ato që jane serioze mund ta marin nr e tel në redaksinë e gazetës Paloma

Kërkoj të lidhem me një femër shqiptare për një miqesi të fshehtë. Pres në numerino 3884748605

Përshëndetje Jam Gerti 33 vjeç kërkoj Një vajzë për njohje serjoze, unë jetoj në Bologna ëhesap 3333058457

Jam një djalë 28 vjeçe kërkoj një vajzë për lidhje serjoze kush është e interesuar të me shkruajë në ëahssap në këtë nr 00393475397237

Greqi

Prsh interesohem për një mikun tim grek është 35 vjeç i gjatë 180 esmer me pasiri kërkon për një vajzë nga mosha 23 deri në 33 të jetë për familje E interesuara të më njoftojë në tel viber ëacap 00306973563424 flm

Kërkoj femër serjoze për familje jetoj greqi 00306982326509 ëacap po pres

Prsh. Jam 1 djalë 24 vjeç jetoj në një ishull të greqis prej 5 vitesh

Tani jam me punë bazë me letra me të gjithaa të mirat me ekonomi etj etj jam shummë mirë. Këtej jetoj vetëm pasi familja është në shqipëri dhe jam i interesuar për noi femër serioze për njohje serioze pasi dua dikë të lidh jetën nëse ndonjë ka dëshirë të më kontaktojë me ëhatsup 00306942916395. Vetëm ju lutem vetëm kush është vërtet serioze jo tallje ose kalim kohe.

Facebook Comments
Loading...