Djemtë kërkojnë/ Lidhje serioze 832-1

Përshëndetje jam Marjo dua të njoh një vajzë pr serjozisht jo tallje jam nga korça 0697339398

Jam një djalë nga jugu 26 vjeç kërkoj lidhje serioze 0692164505

Jam nga Dibra por jetoj në Itali. Mosha ime është 49 vjeç. Kërkoj një zonjë për të vazhduar pjesen e jetes që ka mbetur. Vetëm ato që jane serioze mund ta marin nr e tel në redaksinë e gazetes Paloma

Jam 34 vjeç nga tirana punoj në një firme, interesohem për lidhje serioze nr 0692558651

Psh jam Danieli nga tirana jam 27 vjeç jam për një lidhje serjoze. Kush vajzë interesohet le nr 0693858441 e cilësoj vajza për serjozisht.

Përshëndetje jam Kevi 25 vjeç. Dua të njihem me një vajzë serioze. 0697998343

Jam Nardi nga Tr 32 vjeç kërkoj një vajzë për lidhje serioze nëse ka ndonjë vajzë për qëllime serioze të më kontaktojë nr 0685041401

Përshëndetje jam një çun 23 vjeç kërkoj lidhje serioze jam njeri i sinqertë kush është e interesuar numrin tim mund ta merrni të redaksia Paloma. Kush është e interesuar le të kontaktojë këtu ju flm për mirëkuptimin +355 68 640 3142.

Përshëndetje quhem Fabi nga tirana me zemër të plagosur kërkoj një vajzë të sinqertë për lidhje serjoze të jetë nga tirana të jetë 20 der30 ju pres 0698778937

+355 69 854 7050: Dua të njihem me një goce 21 22 vjeçe.

Prsh doja të bëja një njoftim jam një djalë 23 vjeç nga shiperia mesme do doja njohje me ndonjë vajzë të moshës sime vetëm vvhatsap sms ju lutem nr mos e nxirrni kush të jetë interesuar ta mari të ju.

Për gruan që kërkon një lidhje serioze me një burrë serioz le numrin tim të telefonit 0682016772

Prsh, jam një djalë 34 vjeç jetoj në Tr jam i interesuar për njohje martesore vajza të jetë 25-35 vjeçe kushti është mos të ketë fëmi dhe të jetë e gatshme për të krijuar familje… Pres tel serjoze 0698800538

Prsh jam Ebubekri nga Tr 26vjeç kërkoj njohje sekrete me zonjat dhe zonjushat, nga mosha 18 deri në 50. 0675333692

Jam një djalë nga durrësi jam 28 vjeç jetoi në zvicër kërkoj një vajzë për lidhje serioze vajza të jetë nga 20 deri 25 vjeçe. Vetëm për lidhje serioze. për më tepër le numrin tim. vvhatsap. 0682167074. numri zvicër. 0041782348606.

Jam një djalë nga Tr jam 32 vjeç. Dua të njoh një vajzë për lidhje serioze. Tel 0676174120…

Prsh PALOMA. Prsh goca. dua të njoh një gocë për qëllime serjoze kush të jetë e interesuar për me shumë info. 0698476386 ju miërpres me respekt.

Përshëndetje. Jam një djalë nga fieri 25 vjeç kërkoj një vajzë për lidhje serjoze 0692344040

Përshëndetje unë quhem Ervin dhe jam 35 vjeç, dëshiroj të njihem me një vajzë nga mosha 25 vjeçe e deri në moshen time, të jetë sigurisht nga jugu, nuk besoj vajza se do tu iki një engjëll nga duart, nm tlf 0696772277 vvhatsap viber sms me respekt Ervini vlorë.

Përshëndetje goca. Jam Miri nga Burreli jam 25 vjeç jam 1. 80 i gjatë i bardhë por jo bjond sytë kafe etj.

Kërkoj lidhje serjoze me një gocë nën moshën 24 vjeç ajo goc që interesohet mund të kontaktojnë në nr e cel :0682379482

Ju jap një puthje me shumë dashuri dhe kënaqësi ju faleminderit për mirëkuptimin

Jam Amarildo, për të gjitha ato vajza që janë të bukura dhe qejflie e që duan të kene një lidhje serioze dashurie të telefonojnë në nr 0686223208

Facebook Comments
Loading...