Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 855-3

Persh jam një djalë 34 vj nga Lb dua të kem lidhje me ndonjë Mami apo vajza që duan vërtet kënaqësinë e munguar në sexy jam sh sekret të int. të kont në tel ËhtsApp Viber +355696945922 ju mirëpres

Përshëndetje. Jam një çun nga Dr jetoj në Gjermani, doja të njihja ndonjë gocë për qef tja kalojm bukur aty në shqipëri. Kush është e interesu viber & ëatsup 004915222480236

Jam Klajdi jam 29 vjeç mga qyteti durrësit kërkoj të njihem me mami për qef sekret +355 68 512 2207

Jam Tani 38 v në kërkim të një femre që dëshiron një lidhje të fshehtë e të sinqertë 0686708737

Dëshirëoj të njoh një grua nga Elbasani për lidhje sekrete jam 41 vjeç, jam bab a me dy çcuna na dëshirëoj një lidhje sekrete pres përgjigje prej grave që dëshirëojne në qytetin e Elbasanit +355 69 872 3946

Përshëndetje. Jam një burrë 43 vjeç nga Durresi. Kërkoj shoqëri me zonja e cifte thjesht pa pagese nëse na shkon mund të ngelemi miq. Jam i lirë në çdo orë përveç udhëtimeve të punës. Jam i respektueshëm dhe shumë shoqëror +355 69 607 6390

Jam Albi na vlora 32 vjeç, do dua të njihem me një mami që ndihet e vetmuar dhe i mungon dashuria ose vajzë kush mami ose vajzë ka dëshirë lë nr 0698815124

Prsh gazeta paloma, jam një zotëri 46 vj nga tr, jam familjar i rregullt serioz dhe korrekt në ambiente pune dhe shoqerie, me anë të këtij njoftimi kërkoj një mikeshë për një lidhje sekrete dhe të qendrushme, për të kaluar çaste dhe momente të bukura, ku do të këtë mbështetjen respektin dhe vleresimin, mundësisht të jetë nga tr 0676959393

Ckemi gazeta Paloma jam një djalë nga bulqiza dhe kam dëshirë të njihem me një mami kush të jetë e interesuar ja numri 0693625387

Prsh Paloma jam një djalë nga fieri 3. vjeç pak ezmer 178. cm i gjatë kërkoj një gocë për lidhje serioze jetoj në tiran me qera edhe punoj këtu le të jetë edhe e divorcuar por pa femij mund të me kontaktoni në këtë nr. Tel… 0692179403. Ju lutem jo tallje edhe aventura stop..

Përshëndetje Zonja dhe Zonjusha. ju uroj shëndet… unë jam një djalë nga tira 37. v. kërkoj zemren që me mungon dashurinë që më mungon.. lus Të madhin Zot që të me dhuroje këtë dhurate që e kërkoj.. për lidhje serjoze. me rrespekt. 0685555662.

Jam një zotëri 42 vjeç i martuar nga Dr. Kërkoj të njihem me ndonjë femër deri 38 vjeç nga Dr, Tr. 0683423427. Flm

Persh Andi nga durrësi 38vjeç dua të njihem me një zonjë apo zonjushë për një lidhje sekrete ajo t jetë nga durrësi ose Tirana të jetë 25 deri 45vjeç tel 0682637443

Jam 46 vjeç dhe jam i interesuar për një lidhje të fshehte (sekrete) me një mami të jetë deri 45 vjeçe. Të jetë nga rrethi i Korçës ose Pogradecit. Telefon ose ëhatssup 068 313. 85 83

Jam babi nga Tirana 39 kërkoj femër sekrete jam shumë sekret e mos u turpero shije kenaqesi s. m s 0683433570.

Facebook Comments
Loading...