Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 855-2

Persh jam një zotëri nga Lushnja 170 i gjat trup të rregullt me biznes privat do kisha dëshirë të njihja një zonjë ose zonjushë 0692395842

Quhem Dionisi jam 32 vjeç jam nga Durrësi kërkoj një lidhje të fshehtë me një mami ska rëndësi mosha veç të jetë e sjellshme dhe e bukur. nr im 0685104527. Ju faleminderit për mirëkuptimin

Ardi 37 vjeç kërkoj lidhje sekrete me femër tiranë 0683895306

Jam nga Lezha 50 vjeç jam i martuar jam i interesuar për një femër që ruan sekretin vetëm nga Lezha sms në numrin 0684555569

Jam një zotëri 48 vjeç jame për një Lidhje sekrete me një zonjë s’ka problem mosha cl. 0685496723

Përshëndetje. Jam Fabio 36 vjeç, elegant dhe simpatik. Do doja të njihja një vajzë të sinqertë dhe të ëmbël shpirtërisht për lidhje sekrete. 0698783293

Jam një çun simpatik me banim në Tir, dua lidhje dashurie me femrat studente universitare profesionale inteligjente tërheqëse të ngrohta si furrë buke. 0692541023

Përshëndetje jam një biznesmen nga jugu jam 36 vjeç, kërkoj një goc të sinqertë të jetë deri në 30 vjeçe tel 0693022474 ju flm

Përshëndetje! Do doja të njihja një zonjë për një lidhje të aventuriere dhe të fshehtë mosha të jetd sa me e madhe e mundur, jam një zotëri 40vj nga tr mjaft i kulturuar vetem sms 0699114067

Përshëndetje nga Babi 44 vjeç nga Tirana, jam i interesuar për një lidhje sekrete me një mami, telf 0698533181

Përshëndetje, interesohem për një shoqe-zonjë mbi të 40-ta, e cila vuan nga vetmija, mërzija dhe i mungon ngrohtesia në dashuri. Jam për një lidhje të gjatë e top sekret, jam intelekual nga Tirana, cel. 0685691064.

Përshëndetje më quajnë Toni jam 39 vjeq banoj në Tiran dhe po kërkoj ndonje mami ose goc që është për qef kujt i intereson ndonjë takim segret për qef të me mari telefon numri im 0698144699.

Përshëndetje djalë 30 vjeç fier, kërkoj të njoh 1 vajzë ose Mami simpatike nga fieri për takime, qofte dhe kundrejt pagesesë. Nr im 069 99 56 997.

Jam Ylli nga Tirana aktiv 35 vjeç ate mikun e kam 20 cantin të fort por kundrejt pagesës. Jo me privat me numër ose sms. 0682410618.

Dua të njihem me gra që duan të ruajnë sekretin. sms ose tel në 0692741415.

Jam 46 vjeç dhe jam i interesuar për një lidhje të fshehtë (sekrete) me një mami të jetë deri 45 vjeece. Të jetë nga rrethi i Korçës ose Pogradecit. Telefon ose ëhatssup 068 313. 85 83.

Jam Besniku nga durrësi 36 vjeç familjar top secret kërkoj një lillje intime me ndonjë mami jam shumë amshor në seks. 0699855514.

Jam 38 vjeç dua të njihem vetem mamat nuk ka rendesi për moshen do ngelen të kënaqur të jenë nga Tirana ju pres 👍nr tel 0696044666 në ëap flm.

Kërkoj një mami të heq virgjërinë jam 20 vjeç 😂 +355 68 506 0528.

Facebook Comments
Loading...