Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 855-1

Jam Aldi 28-vjec 188-i, gjatë simpatik në fytyrë jam njeri sekret i arsimuar njeri i sinqertë i interesuar për çifte sekrete që kërkojnë të kënaqen në maksimum të telefonojnë 0682821584 !!!!!

Jam Xhimi nga Shkodra për momentin jetoj në shqipëri sapo jam kthyer nga gjermania kam dëshirë të lidhem me një grua të martuar që din ti ruajë sekretet e një lidhje mosha të jetë 20 deri në 30 për ma mun të flasim në këtë numër tele 0683486599 ju flm

Prsh jam Eraldi nga tr… interesohem për vajza & mami qeflije që pëlqejnë biseda erotike sms të nxehta & eksperienca të ndryshme… 0672233454 ju mirpres !!

Përshëndetje për lidhje sekrete. 0685418774

Dëshiroj të lidhem me një vajzë sekrete për qejf +355 68 272 0045

Jam Ervisi nga Dr 40 vjeç jam simpatik i arsimuar disa vite kam jetuar jashtë prej disa vitesh jam stabilizuar ktu merem me biznesin Tim dhe e shikoj të arsyeshme të shkruaj këtu që të njifem me naj Mami bukuroshe dhe top sekrete kush e ndjen veten të kjo sms është e mirëpritur, ju siguroj që zdo zhgënjeheni për asgjë ndaj meje u lutem jo prv jo tallje vetem femra serjoze dhe që int për dicka 0695826780

Përshëndetje jam Eri nga fieri, kisha dëshirë të njihja një gocë të jetë nga fieri. Kush ka dëshirë të me shkruajë në msxher eri eri ose në komente. Ju lutem postojeni tani në faqe flm për mirëkuptimin +355 69 977 4716

Persh Andi nga Durrësi 38vjeç dua të njihem me një zonjë apo zonjush për një lidhje sekrete ajo të jetë mundësisht nga Durrësi ose nga Tirana të jetë 25 deri 45 vjeç për më tepër tel 0682637443 flm

Përshëndetje GP… Unë që Po ju shkruaj Jam një djalë nga fieri me banim dhe punë në MALTA.. Jam me dok.. të rregullta doja të njihesha me një vajzë të divorcuar mundësisht pa femijë vetëm për martes të jetë rreth të 30 tave…. Kush e gjen veten në këtë messazh të me shkruajë në Ëhatsapp në këtë numer. 0035699769254. ju Faleminderit…

Jam 46 vjeç dhe jam i interesuar për një lidhje të fshehtë (sekrete) me një mami të jetë deri 45 vjeece. Të jetë nga rrethi i Korçës ose Pogradecit. Telefon ose ëhatssup 068 313. 85 83

Përshëndetje jam Semi 37. vjeç nga tira kërkoj. kërkoj një zonjë myslimane të jetë me besim dhe me një dashuri të sinqerte. nuk kërkoj pasuri dhe bukuri. por kërkoj devotshmëri.. 0685555662. me rrespekt. Semi.

Jam një çun nga tr kam dëshirë të njihem me femra kush e ndjen veten të vetmuar të më tel 0683418517

Preshendetje Paloma a ka ndonjë vajzë e ndarë nga burri të mose këtë fëmi te mos jetë mbi moshen 30 vjeçe të kontaktojnë në këtë numër 0688605910

Prsh jam Klajdi 32 vjeç na vlora simpatik dua tl lidhem me një mami që ndihet vetëm të jetë deri 38 vjeçe ose vajzë kush ka dshir. ëhatsapp ose tel 0698815124

Facebook Comments
Loading...