Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 846

Jam Tani 38 vj ng tirana kërkoj një femer për lidhje të fshehtë e të sinqertë që të kalojmë çaste të bukura pa e lënduar njeri tjetri po ti dhurojmë lumturi njeri tjetrit unë jam shum i sinqertë e di të respektoj 0682274855

Përsh paloma, jam nga Tirana 41 vjeç i kulturuar dhe simpatik, dua lidhje sekrete me një femër për miqesi afatgjatë, kush është e interesuar të shkruaj në ëatcap 0682643792 flm

Prsh gazeta jam në çun nga Kukësi jam 28 vjeq kërkoj një zonje 40 e sipër për lidhje sekrete dhe serjoze numrin merne nga paloma ju lutem nr mos e nxerrin ta marin nga ju

Prsh jam një djalë 29 vjeç nga fieri. Dëshiroj të njihem me një goc ose mami cila deshiron të me shkrauj ose tel 0686261066

Jam Leonardi nga dr për të gjitha gocat osé mami të vetmuara ju mirëpres i pastër dhe shum sekret unë 35 vjeç jam 0693270978 jo privat jo

Jam 50 vjeç kërkoj lidhje sekrete me një femer që di të ruaj sekretin deri moshën 50 vjeç, nr im ndodhet në redaksinë e Palomës.

Përshëndetje lexuese bukuroshe jam një mashkull në super forme i bukur 30 vjeç jam i disponueshem për femra në gjendje të mirë ekonomike pavarësisht moshës jam familjar ndaj cdo gje mbetet sekret preferoj femra të jete nga TR ëatsapp/viber në 0676865842

Jam Bledi tr dua goc nga dr tr për të kaluar jeten kam qenë martuar jam 39 vjeç me shpi pun të mirë makin plocoj kushtet për një familje vajza të jet 30 35 vjeç 06988 77 3 88

Jam babi nga Tirana kërkoj femër sekrete jam shume sekret kërkoj femër mami apo vajza. Vetëm sms0683433570

Jam nga Berati 38vj. kërkoj një femer për një lidhje të fshehtë. Jam korrekt dhe i sinqertë. nuk ka rendesi mosha. Nr im 0694890893

Jam një djalë nga durresi kërkoj një vajzë ose mami po nga durresi numri 0963043967

Jam Ermali nga tirana 28 vjeç. kërkoj një mami qejflie që po i digjet zogu nga zjarri. 068 47 85 728.

Jam Ladi nga Tr….. 38 vjeç, jam I divorcuar, dhe kërkoj një mami vetëm për qef. pres sms në nr,. 0683252365

Jam 58 vjeç nga tr me arsim të lartë kërkoj një njohje me një zonjë për qëllime serjoze tel 0683300098.

Jam 46 vjeç dhe jam i interesuar për një lidhje të fshehtë me një mami të jete sekret të jete deri 42 vjeçe. Të jetë nga rrethi i Korçes ose Pogradecit. Telefon ose ëhat’ssup 068 313 85 83

Përsh jam Arjani nga Tirana kërkoj një lidhje sekrete me një femër të sinqertë mosha ska rëndësi e ndihmoj edhe ekonomikisht ok tel 0697299452 Flm

Jam një djalë 30 vjeç jetoj me tr jam djalë simpatik i arsimuar serioz dhe shumë korrekt do doja të njihja ndonjë femër nuk është se kam pretendime kam jetuar disa vite jashtë dhe skam as paragjykime as për moshën as për gjë tjetër nëse dikush ka deshirë të njihet me mua ju le nr e tel 0688634251

Persh jam Toni 33 vjeç nga lushnja familjar 170 i gjat trup mesatar me muskuj do kisha deshir të njihesha me një mami ose vajzë për shoqeri flm 0692395842

Jam Olsi nga durrësi 46 vjeç i divorsuar prej një viti dua një njohje me një femër të sinqertë e korrekte. Nëse i intereso mund tmë bëjë sms si fillim në ky nr 0685290443.

Unë shkoj shpesh me pushime në plazh privat dhe dua femra që të kalojmë plazhin bashkë në qetësi rehati privaci të plote të gjitha në paketë gratis xx. 0699786444.

Facebook Comments
Loading...