Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 836-2

Jam genti nga tirana 40 vjec murlat sy jeshil djalë i vetëm kerkoj të njiem me një vajzë ose mami për serjozisht. 0699166234

Jam nga tirana 40 vj kerkoj të kem një të dashur nga tirana ose durresi deri në moshen 35 vj ta ndihmoj dhe nga ana ekonomike për me teper amc3130130

Fiksim kam të njoh me ndonje mami të vetemuar jam andi nga lezha jam 29 vjeq le nr 0699802820

Jam nga tr 50vj familiar i rregullt dua një lidhje fshehte me një femer familiare të rregullt. nr 0mpaat0t00

Ka naj goc për qef 0694957000

A ka ndonjë mami ose vajzë deri 35 vjece nga lushnja ose divjaka qe ndihet e vetmuar dhe i mungon ngrotesia jam një babi 32 vjec po ju pres tel 069 28 74 172

Përshëndetje. Jam Olsi 46 vjeç nga tirona dooj një lidhje me një femer korrekte e të paster e të sinqert nese ka i lej nr 0696639372.

Përshëndetje jam gimi nga tr dua një shoqe për biseda telefonike se jam i vetmuar. Jetoj vetëm. Po le nr e tel në gazet 0682140257

Përshëndetje jam tani 41 vj nga tirana dëshiroj një lidhje të fshet me një femer të sinqert e të jemi beznik ndaj njeri tjetrit un jam shumë besnik e i qinqert e di të respektoj një lidhje të gjat e të ruaj sekret 0682774855 ky eshte nu ku mund të kominikojm

Jam 1 babi nga Shkodra 42 vjec. kerkoj 1 lidhje sekrete me 1 femer të mirë dhe të mbajtur familjare të rregullt nga Shkodra deri 50 vjece nr 0685568262 sms

jam nga tirana jam 55 vjec jam shumë i sinqert kerkoj një zonj po nga tirana 45 deri 50 vjece e dua për një lidhje të qjat të dij të ruj sekretin të jet pa probleme numri im eshte 0677165991

Përshëndetje lexuse të gazetes paloma aka ndonje vajzë për biset po jo 0682726149

Përshëndetje nga Babi 42 vjec nga Tirana, jam i interesuar për një lidhje Sekrete me një Mami nga Durresi, tel 0698533181

Alfredi 55 vjeçar nga tirana i martuar por jo i dashuruar deshiron të lidhet me një femer për mike të dashur e interesuara të jete nga mosha 35 vjece e lart deri në moshën time e interesuara të marre në tel cel 0697933998 ose të dergoje sms ju faleminderit

Dua të njihem me gra qe duan të ruajne sekretin. sms ose tel në 0692741415

Persh paloma se eshte mund jam i interesua për zonjen qe eshte 42 vjece dhe ka një femije, une jam 49 vjec nga dr me origjin nga jugu ju flm klb ciau nr cel 0675966012.

Përshëndetje jam Flori jam 27vjec kam deshir Të njihem me një goc Bukuroshe Të jet e mirë e sinqert Të ket trup seksi Dhe me linja super Të zhvilluara Të jet bjonde trupin ta ket Shumë Të mirë Dhe gjoksin ta ket 4 dhe bythet normale Të jet18vjece dhe Të jet shumë qeflie Të jet goc qe flet hapur mos Të ket turp për cdo gje ju pres goca Bukuroshe 0684713517 ju pres yje

Prsh. Jam një zoteri nga tr dhe me arsim të larte. jam familjar i rregullt por e mar kete vendim për shkaqe të pa kontestueshme dhe prandaj kerkoj një lidhje me një zonje ku të kemi të njejtin mendim dhe të njejtin respekt për nj tj pa e paragjykuar pasi dhe mosha prej 49 vjec qe jam nuk na shkon për të tilla aventura. Flm për mirkuptimin të gjitheve si për ato qe me tel dhe ato qe për ato qe jane vetëm lexues. tel. 0698503789.

Facebook Comments
Loading...