Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 836-1

Jam një djalë nga Tirana 29 vjec, deshiroj të kem një lidhje sekrete me një vajzë 0693154903

Gjes paloma Toni Elb jam për mami seksi sekret 35 vj jam nese interesohet ndonje mami jepi nr 0692286414

Përshëndetje jam një zotri tirana 44 dua lidhje shumë sekrete me një vajzë 35 deri 44 vjec numri im eshte 0696197789

jam fredi jam na lb jetoj në vlore punoj në belgjik kam deshir të njihemi me një femer për qef 00355684304470 jam 34 vjec

Jam nga shkodra kerkoj një mami për qef shumë sekret le nr tel 0675501230 pres zile e sms

Dua të keme një lidhje me një femer të bukur Dhe i plotesoj deshirat asaj qe ka Le nr +355 69 392 6114

Përshëndetje ju Zonja e Zonjusha… jam një djalë nga Tira. 36. vjc. sy bukuri.. kerkoj një lidhje serjoze. të jete muslimane. mosha ska problem.. të jete e sinqerte. 0685555mm2.. të jete nga tir.. me respekt.. S

Kërkoj femër vetëm sekret 068g580dd0 të jete pa preukopime mundesisht beqare mosha ime 38 vjec e saja deri 50 vjec flm

Përsh Jam Leonardi 50 vj nga Fieri Me shkolle të larte Biznes Kerkoj një Femer nga mosha 40 vj e lart për lidhje sekrete Le nr për znj Interesuara 0696725042

Afrimi 52 vjeçar nga tirana kerkon të lidhet me një femer me afersi moshe e interesuara të telefonoje ose të dergoje sms në tel cel nr 0685084757 faleminderit.

Jam Mikeli durres.. 35 vjec kerkoj një lidhje për qef Me ndonje femer.. Nga dr ose tr. Di të ruaj sekretin dhe të respektoj një femer.. Sms të ky numer.. 0695812700

Jam 51 vjeq me banim në tr kerkoj një mike nr tl 0683356876

jam  amarildo, për të gjitha ato vajza qe jane të bukura dhe qejflie e qe duan të kene një lidhje serioze dashurie të telefonojne në nr** 0686223208**

Jam D A me banim e pune në Tr, jam 50vj me aresim të larte familiar i rregullt. Kam një trup të rregullt sportiv 170cm i gjate, e 75kg peshe. Kerkoj një lidhje sekret me një zonje /zonjushe për të plotesuar ate boshllek qe me mungon. Shoqja të jete familiare e rregullt pa probleme ekonomike e familiare jo me shumë se 45vj qe edhe ajo të plotesohet. Të jete nga TR por edhe DU e EL qe jane afer. jo e shendoshe setepermi. Ka një arsye për lidhje të fshehte, por familiet tona respektive mbeten të shtrenjta. Jo mashtrime për interesa të castit, por lidhje e besueshme midis dy personave të besueshem e korrekt. Nr im 0mëpg0gmgj. Jo anonime. flm. Paloma.

Facebook Comments
Loading...