Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 832-2

Jam nga shkodra kërkoj një mami për qef dhe shumë sekret le nr tel 0675501230 pres zile dhe sms

Po dua të njihem me një zonjë deri 40 vjeçe. Jam Adi 45 vjeç i divorcuar nga kruja +355 67 367 6020

Ckemi si jeni dëshiroj të gjej një vajzë për lidhje për seks, të jetojë në Durrës. +355 68 874 5775

Jam një djalë 45 vjeç dua të njihem me një femër nga mosha 35 deri 40 vjeçe unë kam jetuar në Itali tani jam në shqipëri kam shpinë time jam nga tirana kush është e interesuar të me mari në tlf +355 69 437 0221

Jam një djalë 34 vjeç dhe jam i interesuar për ndonjë mami ndodhem në greqi numri i ëatsap 00306994018471

Jam 21 vjeç nga tirana Kërkoj një lidhje sekrete me një femër për aventuraaa Që të kaloj bukur E interesuaraaaTe kontakoj tek nr+355 69 302 7821

Pershendetje jam nga Tirana mosha 37. kërkoj shpirtin tim binjak.. për lidhje serjoze.. të jetë nga tira.. mosha ska gjë.. vetëm gënjeshtra nuk dua se me rrespekt.. sy bukuri.. +355 68 555 5662

Jam Ardi 27 vj nga Tr. Me pune të mirë. kërkoj të njihem me një gocë për qef, ju ndihmoj ekonomikisht. 0682594571Ardi Puç

Jam nga shkodra kërkoj mami për qef shumë sekret le nr tel 0675501230 pres sms e zile nga mami

Prsh gazeta paloma, askush me mirë se një grua, nuk di të thotë gjëra që janë njëkohësisht të buta dhe të thella, jam një familjar 46 vj nga Tr, jam njeri i rregullt dhe pa vese, me këtë njoftim jam për një shoqeri dhe miqesi me një femër nga Tr, le ketë nr kontakti 0676959393

Përshëndetje PALOMA. Jam AURONI 24 vjeç nga Tr, dua të njoh ndonjë vajzë ose mami qeflie që di të mbaj sekretin. Kush është e interesuar për qef tel 067 69 93 147

Jam Elvisi nga tirana. Kërkoj një mami qejflie që po i digjet zogu nga zjarri. 068 47 85 728.

Jam 48vj kërkoj një zonjë ose vajzë vetëm për shoqeri edhe çifte e di se në gz nuk ka të sinqerta po e provoj sms 0686403122 ju lutem jo pa nr flm

Jam nga Lezha 50 vjeç i martuar jam për një lidhje sektete me një femër po nga Lezha sms në num 068gt0zzzj

Jam nga Durrësi 41 vjeç interesohem për një lidhje sekrete me ndonjë femër nga Veriu tel: 0682586627

Pershendetje ndoshta ka dhe njerëz të devotshëm që din të dallon njeriun nga gjallesat tjera! Unë deri me sot nuk kam takuar, unë që po shkruaj jam 52 vj ec I divorcuar kërkoj një femër për bashk jetes kuptohet nga Tirana të jetë shumë e sjelldhme dhe e sinqert, kush e gjen veten në kta parametra mund të tel e në nr 0682120252. Mundohuni për një të ardhme jo për momentin kush e kupton le ta kuptoj,

Intelektuale nga Golemi, 47 vj, familjar i rregullt dhe korrekt për gjithcka. Kam deshire të njihem me një femër që i mungon dashuria në cift, afersishte mosha ime, të jetë familjare dhe të dije të ruaj sekretin. 0686994184.

Persh jam Toni 33 vjeç beqar i sapo kthyer nga jasht 170 i gjat trup mesatar me muskuj floke të zeza do doja një vajzë ose një mami për një lidhje ose shoqëri në numrin 0692395842

Jam babi nga durrësi kush mami ka dëshirë për një lidhje sekrete nr 0683554579 të mirpres

Jam një zotëri 42 vjeç i martuar nga Dr. I kulturuar e i edukuar. Kërkoj të njihem me ndonjë femër deri 42 vjeç për lidhje të gjatë e të qëndrueshme. 0696844881

Facebook Comments
Loading...