Djemtë kërkojnë/ Lidhje sekrete 832-1

Përshëndetje nga Babi 42 vjeç nga Tirana, jam i interesuar për një lidhje sekrete me një Mami, tel 0698533181

Jam Ylli nga tirana 40 vjeç murlat djalë i vetëm i divorcuar muzikant kërkoj të njiem me një vajzë ose mami për serjozisht nuk ka rëndësi se çfarë dore është vetëm të jetë njeriu mirë. Ju lutem sms. 0682410618

Dëshiroj një mike 45-55 vj për bashkëjetesë të gjatë 0685178042

Jam një mashkull shumë i fuqishëm në seks nga Tr kërkoj gra nga të gjitha moshat 25 vjce gjer të 50 dhjetat vetëm f që i mungon seksi stop meshkuj ose burra veglat e punes i kam të medha flm për mirëkuptimin 069 6947699

Përshëndetje! Kërkoj një zonjë të bukur e korekte sic jam dhe vete për lidhje sekrete jam një babi 40vjec nga Tr vetëm sms në 069 911 40 67 flm

Afrimi 52 vjeçar nga tirana kerkon të lidhet me një femër me afersi moshe e interesuara të telefonoje ose të dërgojë sms në tel cel nr 0685084757 faleminderit.

Jam në djalë nga dua të njof për shoqëri Mami mbi 30 vjeç nr 0682395252

Jam një zotëri 48 vjeç jam për një lidhje sekrete me një zonjë ska peroblem mosha cl. 0685496723

Përshendetje jam Mondi 48 vjeç nga Tr, kërkoj një zonjë të sinqertë, për lidhje sekrete tiranse e, 0686478936,

Prsh ka ndonjë gocë apo mami të lenduar që do një lidhje serjoze. Reno fr nr im 0693877777

Përshëndetje jam një djalë nga fieri jam 33 vjeç kam dëshirë të njihem me një mami për lidhje sekrete nëse ka ndonjë mami që kërkon një mik sekret një shok sekret një lidhje teper sekrete dhe teper serjoze ju mirëpres tel 0692446395 ju faleminderit

Prsh. Jam një zotëri nga Tr dhe me arsim të lartë. jam familjar i rregullt por e mar kete vendim për shkaqe të pa kontestueshme dhe prandaj kërkoj një lidhje me një zonjë ku të kemi të njëjtin mendim dhe të njejtin respekt për nj tj pa e paragjykuar pasi dhe mosha prej 49 vjeç që jam nuk na shkon për të tilla aventura. Flm për mirëkuptimin të gjithëve si për ato që me tel dhe ato që për ato që janë vetëm lexues. tel. 0698503789.

Përsh jam Izmiri nga Tirana kërkoj një lidhje sekrete me një femër mosha ska problem e ndihmoj edhe ekonomikisht ok tel 0697299452 Flm

Jam një zotëri 60 vjeç jetoj vetëm më ka vdekur gruaja kush don të jetojë e qetë të jetë e lumtur të jetë me mua të jetë njeri që don të jetoj dhe jo për tu tall kam këtë numër 0699520274

Psh jam Andi nga el jam i int për një lidhje për qef me ndonjë vajzë ose mami të int tel 0697742980

Jam Aveniri 57 vjeç nga TR i divorcuar, serioz, familjar e i pergjegjshem në familje, pune e në jetë, me arsim të larte e kulture, në gjendje sh të mirë ekonomike, punoj në një istitucion shtetëror e me një aktivitet privat, me paraqitje normale e pa vese, tip sportiv e praktik, me shëndet të mirë e paraqitje nor male. Kërkoj të njoh një zonjë rreth 45 vjeçe të ve apo të divorcuar, dinjitoze e pa gjurme negative të meparshme. Sms në 0699583677

Jam një djalë me epsh shumë të madh për femrat prandaj kërkoj lidhje dashurie me femrat që e kane epshin e madh dhe jane lirshëm për takime e joshjex. 0692541023

Përshëndetje kërkoj një grua të moshës deri 50 vjeçe për qëllime serioze mbasi me ka vdek gruaja kontakt 0686726380 respekte

Jam një çun 30 vjeç. nga korça. Dua të njoh femra që jetojn jashtë. Vetëm femra emigrante. kush është interesuar sms viber ëhats upp të numri 0698978521

Përshëndetje jam 45 vjeç dua të njihem me një mami nuk ka problem mosha sekret 0699630568 kush ka dëshirë sekret të tel ose sms pa interes vetëm qejf ju mirep

Prsh lexus të gazetës paloma. Jam jeti nga durrësi jam 29 kërkoj një njohe me zonja osé vajzë për njohe po nga zona e durrësit ose shijak Sukth kavaje… 0698400660

Jam Iliri nga Tr 48 vjeç i divorcuar kërkoj një zonjë për qëllime serjoze nr 0688732464

Facebook Comments
Loading...