Djemtë kërkojnë/ djem dhe lidhje me cifte 836

Prsh jam nga tirana ak dua pasiv me vend ky esht nr im +355 69 919 6880

PershendetjeJemi cift familjar M 36 F 30. Kerkojme një vajzë për maredhenie FFM. Nese ka të interesuar kontaktoni në ëhatsup. Stop meshkujt. +355 69 245 0191

Jam gay nga vl 28 vjec. kerkoj një aktiv serioz. sms 0693825787

Intelektual 46vj nga Shqiperia e mesme, korekt dhe i rregullt për gjithcka. Deshiroj të krijoj miqesi me një cift familjar të rregullt e korekt. 0698752632.

Përshëndetje jam Eltoni nga Tr po lej nr për ndonje qift nga Tr ose Dr 0694502281

Përshëndetje. Jam 45 vjec nga tirana, dhe jam i interesuar të njof një cift familjar e njerez të rregullt. për me shumë 0699510856

psh. jam. nga lezha.. jam gej ak.. me shumë. 0682215255. ju lutem jo pa numer..

Facebook Comments
Loading...