Djemtë kërkojnë/ djem dhe cifte

Jam një djalë Pasiv bëj dhe aktivin kush më ndihmon me lekë e mirëpres në ëatsap jam elegant trup shum sexi njerez të pa interesuar ju lutem mos shkruani pres çifte s’ka rëndësi mosha. Ëatsap ose sms 00306980356545

Jam nga tr 35 vj.. kërkoj çifte intelektual. mbi 50 vj të shëndetshëm.. e theksoj të shëndetshëm mbi 90 kg.. nga tr. dr. elb.. nr im 0685501717

Jam gej pasiv korrekt sekret dua të njoh një aktiv me këto cilësi kujt intereson të mar në telefon jo me private flm 0695176559.

Jam shumë i pastër dhe kam eksp me çifte. Pres çifte të çdo moshe që duan të perjetojnë diçka të çmendur në shtrat. Pres çifte që janë të gatshëm ta thyejnë këtë monotoni dhe të përjetojnë kulmin e eksitimit. Ju lutem jo privat sms në. nr:069-35- 33- 595

Persh jam një djalë nga korca 33 vj dua të kem një lidhje me ndonjë mashkull të jet bizesmen që të me ndihmoje të punësohem dhe tja kalojme shum bukur baashk nr tel 0695812666 nr privat nuk pergjigjem pres sms faleminderit

GAY. Jam nga TIR, kërkoj pasiv nga mosha 18 deri n 20 vjeç. Jam serjoz e sekret. Kam edhe vend. Ju luem jo tel pa numër se nuk ju përgjigjem telefonatave me numër të fshehur. Stop ata që janë nën 18 vjeç. Flm 0693246999.

Gay serjoz kërkoj çifte mbi 35vj. 0685015320

Persh jam na vlora kërkoj një çift në vlorë për tja kaluar bukur e theksoj jam tek për inf tel vodgjpmxët.

Përshëndetje kërkoj një full aktiv të ruaj sekretin korrekt lush plotëson këto cilësi të telefonoj me numër 0696874893.

Jemi një çift nga juglindja dhe jemi të interesuar për një çift mosha jone 42 dhe 37 ju lutem postojeni nr yne është ky që po ju dërgoj sms ju falenderoj 0685385763.

Jam gay na vl shumë serioz. a/p kërkoj njohje me djem të ri. sms ëhatsap 0693825787

Jam Beni 42 vjeç nga Tirana me biznesin tim kërkoj çifte për seks treshe deri 30 vjeçe. Me mua ja kaloni super ju pres sms ose tel me nr. 0685986302.

Facebook Comments
Loading...