Djemtë kërkojnë/ djem dhe cifte 855

baskit Gay Men Valentines Day boyfriends share a valentineus day photo shoot httpwww samesex love songs for your playlist hornet stories samesex

Përshëndetje Paloma jam aktiv pasiv 47 vj me banim në Tiranë dëshirëoj të kem njohje me njerez serioz dhe sekret dhe të pastër të me dërgojnë sms nga ora 16 00 deri në 20 00 vetem sms +355 68 282 2746

Jam nga Tirana 25 vj gay kërkoj njohje me çuna serioze +355 67 671 8952

Jam 65 vjeç nga Tirana. Kërkoj një çift ose grua për shoqëri. Vetëm SMS. 0682583486

Prsh interesohem për një çift në vlorë jam na vlorë le nr për me shumë info vodgjpmxxt resp

Jam pasiv nga tr 48 vj dua aktiv deri 35 vj dua të jetë serjoze e sekret nr 0682778710

Si jeni jam një djalë gej ak më shumë 0688406263, jam nga lezha.

Jam gay, kërkoj çcuna të rinj aktiv ose pasiv që rijnë ose vijnë në Tirane se ktu kam vend, jam serjoz e sekret Nr. cel VOD 3631642.

Pasiv 48 vjeç i mbajtur qefli kërkoj pasiv nga çdo lloj moshe sms 0685428040

Mirëpres çiftet serjoze. Jam Ervini 30 vj tiranë. serjoz dhe i paraqitshem. kërkoj një cift serjoz f. m për kënaqësi të shfrenuar seksuale 3 f. m. m pasi seksi vetëm është monoton. unë jam rreth 175cm 77kg floke të shkurtra me pak mjekërr. jam shumë aktiv në seks dhe më pëlqejnë fantazit seksuale. ruaj sekret, jam shumë i paster dhe kam eksp me çifte. pres çifte të çdo moshe që duan të perjetojnë diçka të çmendur në shtrat. Pres çifte që jan të gatshem ta thyejn këtë monotoni dhe të përjetojnë kulmin e eksitimit. Ju lutem jo privat sms në. nr:069-35- 33- 595

Prsh. Jam një djalë 29 vjeç nga dr. Trup sportiv dhe tërheqës. 185 cm. Jam në kërkim të femrave dhe cifteve që duan të kalojn eksperienca të paharrueshme në sex. Më shkruani në ëhats up ose kontaktoni 0694797402

Jam gay, kërkoj meshkuj 18 _ 25 vjeç, të jetë infermjer, fizioterapist, kamarjer, unë jam universal, të jene nga tr, fk, nr im amc. 825. 65. 80.

Jam pasiv. bëj sex me lek. Kush do inbox. përparesi kanë emigrantët. inbox viber ose ëhat’s upp. 0698978521

Më pëlqen sexi oral me çifte të reja plotësoj bukur 0692826575 ju mirëpres.

Përshëndetje. Kërkoj njohje me meshkuj nga Lezha ose Laçi të jene serioz e sekret. 0692439737

Kërkoj ak pasiv 20_30 vj 0685481378

Hapi sytë e lexoje mirë….. jam nga tr 35 vj.. kërkoj çifte mbi 50 vj.. të shëndoshë.. e theksoj të shëndoshë mbi 90 kg tr. dr. elb… ja vk të tjerë… nr im 0685501717. jo me privat se i kam tr bllokuar

Jam 25 vjeç a +p kërkoj dikë për çaste të bukura do të kënaqëni 067md05pzz

Jam Ervini 30 vj tiran kërkoj një çift fm serjoz dhe simpatik për kënaqësi të shfrenuar seksuale 3 fmm jam serjoz dhe simpatik jam i pastër dhe shumë aktiv në seks më pëlqen seksi shfrenuar pasi seksi vetem me një partner behet monoton ju premtoj seks të shfrenuar pres vetëm çifte serjoze dhe simptike ska rendesi mosha e çiftit. Kush është i gatshëm të përjetojë një seks të pa imagjinuar të njoftoj me sms kam eksp me çifte dhe s’keni për t’u zhgënjyer çdo gjë sekret të plotë. Mos hezitoni ta thyeni monotonin e seksit keni për tu kënaq vërtet sms në nr. 069-35-33-595 vetëm çifte serjoze flm për mirëkuptimin

Jam një djalë pasiv kërkoj aktiva të mirë nga Tirana o Durrës nr 0676448966

Facebook Comments
Loading...