Djali i Jona Spahiut belbëzon fjalët e para dhe kjo video na shkriu zemrat

Jona Spahiu ka treguar sot një ndër momentet më të bukur të të qenit nënë.

Në një video të publikuar në Instagram, vogëlushi i moderatores, Raiden dëgjohet teksa thotë fjalët e para të tij dhe ato janë: “mama”.

Sigurisht që Jona do të jetë nëna më e lumtur e momentit, ndaj edhe ka ndarë gëzimin e saj me fansat në Instagram.

Rajan qëndron në krahët e mamit Jona, teksa belbëzon fjalët e tij të para ndërsa moderatorja i bën një dedikim: “Të dua!”

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

Facebook Comments
Loading...