Delinda i përgjigjet Irgenit pasi ai e akuzoi për kopje, aktorja i hedh benzinë zjarrit

I ftuar këtë të shtunë në emisionin  “Shiko Kush LUAN”, aktori i njohur, Irgen Çela u pyet lidhur me mendimin e tij për “Çiftin e shqyer” në ‘Klanifornia’, një numër humori i imituar nga “Çifti i lumtur” në ‘Portokalli’.

Irgeni tregoi hapur mendimin e tij duke përdorur një shprehje që i tregon të gjitha: “Kopja nuk mund të jetë asnjëherë më e mirë se originali”.

Ai shtoi se idenë e “Çiftit të lumtur” e ka dhënë ai së bashku me Florin, kështu që, Delinda Disha dhe Olsi Bylyku i bie që e ka kopjuar nga ata.

Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar së fundmi edhe Delinda në Instastory dhe duket se e hodhi një kunjë.

“Unë jam origjinale. Ti je origjinal. Po kopja kush është? Respekte. Rikthehem në shkurt në ‘Klanifornia’ origjinale dhe më e suksesshme se nata e Vitit të Ri.”, shkruan aktorja.

Kujtojmë se Delinda u largua nga “Portokalli” drejt “Klanifornia”, sezonin e kaluar.

Facebook Comments
Loading...