Leyla Lydia Tugutlu: “U bëra aktore, pasi kisha probleme ekonomike”

Leyla Lydia Tugutlu është një tjetër modele e suksesshme, e cila ka gjetur më pas veten e saj te profesioni i aktrimit. Leylën e...

Subha Rajput: “Akoma nuk kam një stabilitet financiar”

Asgjë nuk mund ta ndalë atë që të arrijë absolutisht më të mirën. Subha Rajput është shumë e mirënjohur për rolin e saj si...

Idil: Unë “gjarpëri e hileqarja” që humbas kudo që të jem

Këtë rradhë ju sjellim një bisedë të këndshme me aktoren bukuroshe që interpreton në rolin e Idil. Jini kurioz të dini më shumë për...

Çfarë e shtyu që të pranonte rolin e Abidinit në telenovelën “Dashuri Bardhë e...

Timur Olkebas është aktori që ka sjellë personazhin e Abedinit në telenovelën “Dashur Bardhë e Zi”. Në fillim mund të jemi tallur me këtë...

Leenesh Mattoo: Greqia është vendi ideal për një takim romantik

Leenesh Mattoo është një aktor indian i mirënjohur për rolin e Rudra Singh Oberoi në serialin Ishqbaaz. Aktori ka folur mbi mardhëninet e tij...

Sedef Avci dhe Kivanç Kasabal rrëfejnë sekretin e një martese të gjatë e të...

Sedef Avci është aktorja shumë e njohur në rolin e Menekshes në telenovelën “Menekshe dhe Halili”. Ajo është 36 vjeçe dhe ka një martesë...

Tolgahan Sayisman: “Për Almedën kam bërë diçka që s’e kisha bërë për asnjë tjetër…”

Në intervistën e parë ku Tolgahan ka folur rreth Almedës ka bërë një deklaratë mjaft të ëmbël. “Ndryshimi më i madh i jetës time...

Birce Akalay dhe Ibrahim Çelikkol: “Ka disa ligësi që as dashuria nuk i pastron”

Në një intervistë që kanë dhënë së bashku Birce Akalay dhe Ibrahim Çelikkol kanë folur rreth dashurisë bardhë e zi të personazheve të tyre....

A e dinit që Namik dhe Jeter janë prej 20 vitesh bashkë dhe në...

Muhammet Uzuner dhe Arzu Gamze Kilinç janë dy aktorë të konfirmuar. E njohim Arzu falë dy roleve të saj, Shahika në telenovelën “Hakmarrja” dhe...

Gylsyni na rrëfen se çdo të ndodhë me të në “Dashuri bardhë e zi”

“Dashuri bardhë e zi” është vetëm projekti i dytë i aktores së re në moshë. Kësaj here ajo ka rolin e Gylsym. Aktorja duket...
WhatsApp chat