Alina Boz e kënaqur nga partneri i ri

Alina Boz është e famshme për rolin e Hazall në telenovelën “Fate të kryqëzuara”. Tashmë aktorja është duke aktruar përkrah Alp Navruz në projektin...

Hazal Kaya drejt martesës

Hazal Kaya ishte shkëputur prej shumë kohësh nga ekrani, por pas një pushimi të gjatë erdhi me një projekt të sukseshëm si telenovela “Bizim...

Shrenu Parikh: Rrëfen vuajtet për të realizuar ëndrrën e saj dhe të prindërve

Shrenu Parikh është një vajzë e guximshme, njësoj si personazhi i saj Gori. Aktorja tregon se është shumë me fat që ka arritur të...

Dietologia Blerina Bombaj i kthehet komentueses: “Jam aq e shëmtuar sa i pastër është...

Pak minuta më parë, dietologia e njohur Blerina Bombaj ka postuar një foto në llogarinë e saj në e saj në Instagram. Ajo ka...

Seksi dhe qyteti/    Miq me përfitime?

Përshëndetje miq! Si çdo të shtunë, e përpiktë dhe në formë shumë të mirë, vij dhe ju takoj. Më saktë ju vini dhe më...

Ja se si dukej Nakuul Mehta në adoleshencë (FOTO)

Nakuul Mehta që aktualisht po shfaqet në "Bixhoz me dashurinë" është absolutisht një yll i padiskutueshëm. Aktori ndau në faqen e tij të Instagramit një...

Shkaku i ndarjes së Murat Boz dhe Asli Enver është një tjetër femër?

Është përfolur shumë rreth ndarjes së Asli Enver dhe Murat Boz si dhe rreth arsyes që çoi në këtë ndarje të çiftit. Dyshohet se...

Aktorja e Sulltani Madhërishëm tregon thesarin e saj. Për këtë hoqi dorë nga aktrimi!

Aktorja turke Pelin Karahan ka interpretuar rolin e Mihrimah, vajza e sulltaneshë Hyrremit. 33 vjeçarja Pelin për momentin ka vendosur që të jetë nënë...

Pse sulltanesha Halime lë Ertugrul-in?

Shikueshmëria e serialit Ertugrul ka arritur kulmin në mbrëmjen e të mërkurës. Audienca është shokuar nga vdekja e një personazhi aq të dashur sa...

Salih Bademci: “Ju tregoj se si bashkëshortja ime u bë dashnorja ime”

Salih Bademci dhe Imer Ozgun janë aktorët e telenovelës “Nusja nga Stambolli”. Ata janë të martuar edhe në jetën reale që prej vitit 2015,...
WhatsApp chat