UA-127740715-1

Nesër në “Bixhoz me dashurinë”/ Anika dhe Shivai më të dashuruar se kurrë

  Shivai mendon me vete se edhe pse ajo nuk ka nevojë për fjalë, do ti thotë gjithsesi çfarë ndjen pasi është ndjenjë magjike të...

Nesër në “Xhenet”/ Xhihan dhe Kaja vrasin njëri tjetrin

  Melisa i premton Xhenetit se do të organizojë me duart e saj dasmën me Selimin nëse ata shpëtojnë gjallë. Policia fillon kërkimet në pyll...

Përfundon telenovela “Xhenet”: Kush nuk pret dot, ja si do të jetë fundi

Serialit “Xhenet” i cili ka mbërthyer shqiptarët pas ekranit i erdhi fundi. Telenovela që nisi transmetimin në TV Klan në tetor të vitit të kaluar,...

U divorcuan apo jo? Ja çfarë po ndodh me Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan!

Aktori i serialit "Nusja nga Stambolli" Ozcan Deniz, është përfolur shpesh muajt e fundit përsa i përket marrëdhënies me bashkëshorten e tij. Problemet e...

Hande Ercel flet për herë të parë publikisht për Murat Dalkilic!

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic prej kohësh kanë vendosur t'i japin një shans të dytë marrëdhënies së tyre. Çifti janë parë shpesh herë së...

Amine Gulse dhe Mesut Ozil flasin për dasmën e shumëpritur!

Aktorja e njohur Amine Gulse dhe futbollisti Mesut Ozil, pritet që të kurorëzojnë dashurinë e tyre gjatë kësaj vere. Dy të rinjtë, publikuan pak...

Lajmi që të gjithë po prisnit: Nis në Tring «Një puthje në errësirë»!

Aktori i njohur Can Yama do të vazhdojë të qëndrojë në ekranin e Tring. Këtë herë, ai vjen me serialin, i cili njohu sukses...

Të hënën në “Xhenet”/ Melisa i shpëton jetën Xhenetit

  Gjyqtari dëshmon kundër Xhihanit. Arzu falenderon Selimin që ka ndaluar martesën e saj me Xhihanin. Xhihan telefonon Arzun për t'i treguar se ka rrëmbyer...

Nesër në “Bixhoz me dashurinë”/ Anika lumturohet që ka marrë kujdestarinë e Sahil

Gjyshja bisedon me Shaktin dhe e pyet se si ka mundësi që një kopje e letrës gjendet në shtëpi. Shakti e merr më me...

Fansat po “çmenden”! Çifti që të gjithë e duam pritet të bëjë 3 dasma

Për të gjithë fansat e futbollistit të famshëm të Arsenalit, Mesut Özil dhe të aktores Amine Gülşe, ka një lajm të mirë! Personazhet publikë në...
WhatsApp chat
UA-127740715-1