UA-127740715-1

Nesër në “Vrasje të Vogla”/ Në Sarmashëk shpërthen zjarr –Episodi 45

Të gjithë fëmijët përfshirë dhe Mila, Ajaz dhe Berk kanë shfaqjen teatrale që do ta zhvillojnë në gjimnaz. Berk largohet nga skena. Në skenën...

Bixhoz me dashurinë/ Vir i shpëton jetën Anikës, ja ç’do ndodhë nesër

Vir i shpëton jetën Anikës. Ai e prezanton veten si doktor para Shivait dhe Anikës. Vir është komshi me ta dhe jeton me bashkëshorten...

10 gjëra që duhet të dini rreth Aslihan Gurbuz. A ka pika të përbashkëta...

  Aslihan Gurbuz është kthyer në ekran me telenovelën “Vrasje të Vogla” në rolin e antagonistes pas një periudhe shkëputjeje nga ekrani.  Kthim i cili...

Arsyeja se pse u sulmua Kivanç Tatlitug dhe Basak Dizer

  Bashkëshortja e aktorit të pashëm Kivanç Tatlitug është pronarja e një dyqani të njohur mode. Dyqani i saj është sulmuar mëngjesin e kaluar dhe...

Nesër në “Vrasje të Vogla”/ “Oja dhe Serhan pësojnë zënkën e parë si çift”...

  Arzu shkon në shtëpinë e Ojas për t’i kërkuar falje. Oja nuk dëshiron që Arzu të mësojë për lidhjen e saj me Serhanin. Serhan...

Incidenti në xhirimet e “Hercai” për faj të fansave

  Telenovela  “Hercai” është shndërruar në një fenomen, i cili i ka kthyer përmbys mediat sociale. Skenaristët dhe producentët kanë mbetur të shokuar kur nuk...

Bixhoz me dashurinë/ Gruaja misterioze helmon Anikën, ja ç’do ndodhë nesër

Karlos heq tabelën që vendosi Shivai. Shivai inatoset dhe rreh Karlosin. Texh djeg sendet e Shivait. Om dhe Rudra përpiqen ta ndalojnë. Shivai mëson...

10 gjëra që duhet t’i dini rreth Mert Firat. Cfarë nuk duron dot tek...

  Mert Firat është prej shumë kohësh pjesë e ekranit, por me telenovelën “Vrasje Të Vogla” në rolin e Serhanit, ka arritur të tërheqë të...

Të hënën në “Vrasje të Vogla”/ “Serhan dhe Oja lidhen” –Episodi 42

Mehmet i kërkon Arzus që të rikthehen sëbashku si dikur. Arzu nuk pranon, por përlotet. Nilaj i rrëfen Arzusë se edhe Burxhu ka një...

Bixhoz me dashurinë/ Anika dhe Shivai futen në probleme, ja ç’do ndodhë të hënën

Anika frikësohet pasi dikush ndodhet në shtëpi. Shivai denoncon në polici Mishrën për korrupsion. Shivai kthehet në shtëpi dhe e gjen Anikën të frikësuar....
WhatsApp chat
UA-127740715-1