Përleshje e rrallë mes shqiponjës dhe ketrit, por në fund…

Në pamje të parë, secili mendon se një shqiponjë e ka të lehtë për të mposhtur një ketër dhe të hajë të vegjëlit e...

A iu mungon Eno Popi? Isli dhe Ori japin përgjigjen që nuk pritej [FOTO]

Emisioni i mëngjesit në Top Channel, ‘Wake Up’ ka hyrë në një epokë të re. Që nga fillimi ky emision është identifikuar me figurën...

I dashuri ideal: Alban Skënderaj!

Javë pas jave do t’ju ndihmojmë të zgjidhni të dashurin tuaj “të ëndrrave”, kuptohet. Pasi janë të adhuruar dhe menduar si dhëndurë idealë nga...

Për ju që vrisni mendjen: Ja sa u ka kushtuar dasma e Sarës dhe...

Dasma e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços ka qenë padyshim dasma e vitit, jo vetëm për faktin që drejt altarit shkuan dy personazhe mjaft...

Ja si pozojnë yjet e showbizz-it me bikini

Gisele Bundchen Behati Prinsloo Elizabeth Hurley Ellie Goulding Halle Berry Hilaria Baldwin Miranda Kerr Whitney Port Kate Hudson Candice Swanepoel Meghan Markle

Ja se ç’kanë bërë fansat e Dua Lipës së fundmi

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të njohura të showbiz-it vendat dhe atij të huaja. Me hitet e saj, ajo ka rrëmbyer zemra...

Ja si duken yjet botërore mbi 40 vjeçe me bikini (FOTO)

Jennifer Lopez, 49 vjeçe Elizabeth Hurley, 53 vjeçe Cindy Crawford, 52 vjeçe Kelly Ripa, 47 vjeçe Elle Macpherson, 54 vjeçe Naomi Campbell, 48...

7 foto nudo të VIP-ave, të cilat ndoshta nuk i keni parë

Ata janë në majat e klasifikimeve për filmat dhe këngët e tyre..., por edhe ata kanë foto të çuditshme Bella Hadid Demi Lovato Selena...

10 të vërteta që duhet ti dini rreth Mbretëreshës Elizabeta

Mbretëresha Elizabeta është antare e mbretërisë britanike dhe sot kryeson 16 vende antare të monarkisë. Ja disa fakte të panjohura rreth saj: Emri i saj...

Vajza me aftësi të kufizuara i befason të gjithë me zërin mahnitës

Alfina Fresta është me aftësi të kufizuara por i ka befasur të gjithë me zërin e saj mahnitës. Këngëtarja doli në kishën e Sant'Agata në...
WhatsApp chat