UA-127740715-1

Ja si duken yjet botërore mbi 40 vjeçe me bikini (FOTO)

Jennifer Lopez, 49 vjeçe Elizabeth Hurley, 53 vjeçe Cindy Crawford, 52 vjeçe Kelly Ripa, 47 vjeçe Elle Macpherson, 54 vjeçe Naomi Campbell, 48...

7 foto nudo të VIP-ave, të cilat ndoshta nuk i keni parë

Ata janë në majat e klasifikimeve për filmat dhe këngët e tyre..., por edhe ata kanë foto të çuditshme Bella Hadid Demi Lovato Selena...

10 të vërteta që duhet ti dini rreth Mbretëreshës Elizabeta

Mbretëresha Elizabeta është antare e mbretërisë britanike dhe sot kryeson 16 vende antare të monarkisë. Ja disa fakte të panjohura rreth saj: Emri i saj...

Vajza me aftësi të kufizuara i befason të gjithë me zërin mahnitës

Alfina Fresta është me aftësi të kufizuara por i ka befasur të gjithë me zërin e saj mahnitës. Këngëtarja doli në kishën e Sant'Agata në...

Personazhe të famshëm – E njëjta veshje! Kush duket më bukur?

Të gjitha femrat kanë një frikë të përbashkët: të shohin një tjetër femër të veshur me të njëjtat rroba si ajo. Ne ju sugjerojmë që...

Kush janë çiftet e showbiz-it që kanë shpenzuar më pak për dasmat e tyre?

Është e vështurë që të gjesh personin me të cilin do të kalosh jetën. Po dasma? Kur vjen puna te dasma, duhen paratë. Për të...

A e dini sa para fitojnë VIP-at me një postim të vetëm në Instagram?

Bashkuar parave që ata fitojnë në jetën e përditshme, ka disa VIP-a që fitojnë edhe mes postimeve në Instagram dhe shifrat që do të...

A e besoni dot? Koka e aktorëve të njohur është zmadhuar ndër vite

Personazhet e famshën janë gjithmonë nën monitorimin e kamerave të paparazit. Padyshim që ata i shohin VIP-at deri në detajet më të vogla dhe...

I dashuri tradhëton Kendall Jenner? Ja deklarata që bëri për ujë të ftohtë modelen

Kendal Jenner dhe i dashuri i saj Ben Simmons u ndeshën në të njëjtën diskotekë me ish të dashurën e tij Tinashe. Por çfarë...

Skuadra e tij fitoi ndeshjen, prezantuesi mban premtimin dhe del në emision me fustan

Prezantuesi radiofonik rus Aleksandr Sofronov ka festuar fitoren e vendit të tij ndaj Spanjës në Kupën e Botës duke veshur një fustan gjatë prezantimit...
WhatsApp chat
UA-127740715-1