FanClub: Sa ndikon Albani në famën e Miriamit? Flasin fansat e Miriam Canit.

Miriam Cani fillimet e karrierës së saj i pati në një grup vajzash, “Preluders”, në Gjermani. Padyshim që ishte shumë e suksesshme, por ndarja...

A ka pasur një lidhje me Arilenës dhe Florit? Flasin fansat e Arilenës

Arilena Ara është një ndër këngëtaret që ka spikatur që në moshë të re në skenat shqiptare dhe vazhdon të pushtojë skenat e muzikës....

A ka lidhje Kida me largimin e Mozzik dhe Getinjo nga ON records? Flasin...

Kida është një nga artistet më të reja në moshë të showbizit shqiptar, por karriera e saj ka ecur shumë në pak kohë dhe...

Flasin fansat e Sonit: Ja çfarë ndodhi vërtet në “Dancing with the stars”…

Ka mbi dy dekada që Soni Malaj është pjesë e industrisë së muzikës. Zëri dhe performancat e saj skenike janë gjithnjë në nivelin më...

Flasin fansat e Bes Kallakut: Ja se ku do ta shohim së shpejti Besin

Në rubrikën tonë FanClub, këtë javë personazhi është Besart Kallaku. Karriera e tij nisi si një aktor në trupën e portokallisë dhe sot ka...

Pse Alban Skënderaj nuk po e zgjeron karrierën e tij dhe në nivel ndërkombëtar?Flasin...

Alban Skënderaj është padyshim një nga artisët e vërtetë që kanë ngulur rrënjët shumë thellë në muzikën shqiptare. Shqipëria, trevat dhe diaspora nuk rreshtin...

Pse Elvana vendosi të largohej nga “Three Dots”? Flasin fansat e Florit Mumajesit

Flori Mumajesi është ndër artistët që vazhdon të prodhojë muzikë të mirë që i reziston kohës. Djali i talentuar ka qenë gjithnjë në qendër të...

A kanë këngët e albumit të Elvanës një mesazh për Florin? Flasin fansat.

Elvana Gjata është padyshim një nga zërat më të kërkuar sot në tregun muzikor. Me një karrierë shumëvjeçare, ajo mbetet ndër këngëtaret femra me...

Do hiqnin dorë fanset nga Ledri Vula? Ai ka vese dhe nuk janë pak

Gjithëkush nga ne e njeh suksesin e Ledrit vitet e fundit. Çdo këngë e tij kthehet menjëherë në hit dhe bëhet refren në çdo...
WhatsApp chat