UA-127740715-1

Albana Osmani duket rrëzëllitëse në Kanë por më i paparë është aksesori

Albana Osmani parakaloi pak më parë në tapetin e kuq të amfAR Gala, një prej eventeve më të rëndësishme në ditët e Festivalit të...

Fotoja e Oriola Marashit para dy viteve është prova se “budallëku” i sotëm, është...

Sa trende të kohëve të fundit kanë qenë arsyeja pse kemi vënë në lojë disa njerëz? Deri para pak vitesh, të konturoje buzët sipër konturit...

Ju duk i çuditshëm?! Emri i djalit të porsalindur të Kim vlen që tani...

Emri i pjestarit më të ri të familjes Kardashian- West i përmbushi të gjitha pritshmëritë tona; një bebe me emrin Psalm! Emrat e gjithë fëmijëve...

“Kur do martohesh?” Gretës ia bëjnë aq shumë këtë pyetje saqë më në fund...

Greta Koçi është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe që numëron një numër të lartë fansash. Bukuroshja është po ashtu tepër aktive në...

Miriam Cani paska zbuluar se shumë shpejt do ketë dasmë!

Të mërkurën, në “Soiree” në “Top Channel” iu dedikua karrierës së Alban Skënderajt. Të ftuar ishin miq dhe familjarë të kantautorit dhe sigurisht, nuk mungoi...

Afërdita Dreshaj ndryshon look dhe duket e adhurueshme!

Vitin e kaluar këngëtarja Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë në martesë me partnerin e saj çek Jakub Kindl dhe ata të dy duken më të...

Gruaja e Granit Xhakës shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur!

Rreth një javë pasi Granit Xhaka dha lajmin e gëzueshëm se po pret të bëhet baba për herë të parë, bashkëshortja e tij Leonita...

Lum si Adelina Tahiri për bashkëshortin që ka! Për këngëtaren çdo ditë është 8...

Rreth një vit më parë Adelina Tahiri kurorëzoi dashurinë në martesë me partnerin maqedonas, Serjozha Markov dhe me plot gojën mund të themi: Lum...

Çfarë transformimi në fytyrë! Mezi e njohëm Aurela Hoxhën në tapetin e kuq të...

Edhe Aurela Hoxha ka parakaluar në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës, por duhet të tregohemi realistë dhe të themi se fillimisht pasi...

Nga të qarat e vëllait kur Albani doli djalë e jo “motër” deri tek...

Alban Skënderaj është një nga artsitët më të talentuar e të pëlqyer nga publiku shqiptar. Një bashkëshort e baba model, Albani duket se përmes...
WhatsApp chat
UA-127740715-1