UA-127740715-1

Teknika geisha për një masazh erotik

A mendoni se marrëdhënies tuaj i ka humbur pasioni dhe shkëlqimi? Rindërtoni pasionin me ndihmën e teknikave të geishave të famshme japoneze, të cilat...

4 gjëra të çuditshme ndodhin në trupin e çdo femre gjatë marrëdhënieve seksuale

Goca, lexoni me kujdes! Ekspertët e seksit kanë dalë në konkluzionin se trupi juaj mund të ndryshojë ashtu siç kurrë nuk e keni imagjinuar,...

Le të flasim për seksin: Ja sa shpesh çiftet kryejnë marrëdhënie seksuale dhe nuk...

Të gjithë besojnë se meshkujt nga mosha 18 deri në 29 bëjnë dashuri (ose seks quajeni si të doni) çdo ditë të vitit. Ndërsa...

Ditari i seksit: E keni provuar pozicionin “Lotus”? Nëse jo, çfarë po pret?!

Është gjithmonë mirë të nxehësh pak situatën në dhomën e gjumit dhe ky pozicion i ri po entuziazmon çiftet anembanë. Ekspertët e seksit janë...

Mirupafshiiiim “69”! Ja përse pozicioni “68” në seks po çmend çiftet

Shumë njerëz e dinë përmendësh pozicionin “69” , mirëpo a keni dëgjuar për çmendurinë e re? Çiftet po luajnë mendsh për “68”, pozicioni më i...

Studimi i ri hedh “bombën”: Meshkujt ndihen të mërzitur pas aktit seksual

Kur bëhet fjalë për marrëdhëniet seksuale, dy ndjesitë kryesore që na vijnë ndërmend janë: euforia dhe kënaqësia. Mirëpo disa persona përjetojnë krejtësisht të kundërtën...

Tregoni kujdes! Këto janë gjërat që nuk duhet të bëni pas seksit

Të pini duhan Duhani: Është diçka klasike, të bëni seks dhe më pas ta ndizni një cigare. Nëse e bëni të dy një gjë të...

5 gjërat që djemtë kanë dëshirë t’ju rrëfejnë gjatë seksit, por stepen

Të gjithë mendojmë se gjatë aktit seksual mund të shohim e mund të kuptojmë çdo gjë që po ndodh rreth e rrotull, por mund...

Frikërat më të mëdha të femrave dhe meshkujve në dhomën e gjumit

Çfarë ndodh në dhomën e gjumit mbetet aty! Të paktën kështu është besuar deri para disa viteve, kur shkencëtarët nuk kishin si qëllim të...

Arsyeja e vërtetë pse puthjet në qafë na japin një kënaqësi kaq të madhe!

Nëse përfytyrojmë një vend ku puthja e partnerit ju jep më shumë ndjesi, do të thoshim: qafa. Ndoshta dikush prej jush mund të ketë pyetur...
WhatsApp chat
UA-127740715-1