UA-127740715-1

Jam 25 vjeç, kam një problem shumë të madh: nuk rezistoj fare kur kryej...

Zonja Suzi, jam një lexues i rregullt, kam një problem: prishem shpejt, maksimumi 5 minuta, kur kryej marrëdhënie me të dashurën. Kam ndonjë problem...

Jam një zotëri i martuar në lidhje me një emër. Thotë që nuk ka...

Përshëndetje zonja Suzi! Të falënderoj për përgjigjet që jep. Jam një zotëri i martuar dhe kam një lidhje me një femër. Në fillim e...

Hiqeni frikën dhe turpin: Ju japim pesë arsye përse duhet të masturboni sonte

Masturbimi është ende një ndër tabutë më të mëdha në Shqipëri. Nëse në një tavolinë, një vajzë nis edhe të flasë për masturbimin apo...

Cilat lloj të brendshmesh femërore preferojnë më tepër meshkujt?

SHumë femra kalojnë orë të tëra duke zgjedhur të brendshmet e tyre. Ato duan të surprizojnë partnerin duke ekspozuar format e tyre, por e...

Teknika geisha për një masazh erotik

A mendoni se marrëdhënies tuaj i ka humbur pasioni dhe shkëlqimi? Rindërtoni pasionin me ndihmën e teknikave të geishave të famshme japoneze, të cilat...

4 gjëra të çuditshme ndodhin në trupin e çdo femre gjatë marrëdhënieve seksuale

Goca, lexoni me kujdes! Ekspertët e seksit kanë dalë në konkluzionin se trupi juaj mund të ndryshojë ashtu siç kurrë nuk e keni imagjinuar,...

Le të flasim për seksin: Ja sa shpesh çiftet kryejnë marrëdhënie seksuale dhe nuk...

Të gjithë besojnë se meshkujt nga mosha 18 deri në 29 bëjnë dashuri (ose seks quajeni si të doni) çdo ditë të vitit. Ndërsa...

Ditari i seksit: E keni provuar pozicionin “Lotus”? Nëse jo, çfarë po pret?!

Është gjithmonë mirë të nxehësh pak situatën në dhomën e gjumit dhe ky pozicion i ri po entuziazmon çiftet anembanë. Ekspertët e seksit janë...

Mirupafshiiiim “69”! Ja përse pozicioni “68” në seks po çmend çiftet

Shumë njerëz e dinë përmendësh pozicionin “69” , mirëpo a keni dëgjuar për çmendurinë e re? Çiftet po luajnë mendsh për “68”, pozicioni më i...

Studimi i ri hedh “bombën”: Meshkujt ndihen të mërzitur pas aktit seksual

Kur bëhet fjalë për marrëdhëniet seksuale, dy ndjesitë kryesore që na vijnë ndërmend janë: euforia dhe kënaqësia. Mirëpo disa persona përjetojnë krejtësisht të kundërtën...
WhatsApp chat
UA-127740715-1